2-letnia dziewczynka zaatakowana przez małpę. Dziewczyna walczy o życie w szpitalu

Dwulatek bawił się na dworze, gdy nagle zza płotu wyskoczyła małpa. Zwierzę było wściekłe, a dziecko zostało tak ciężko ranne, że trafiło do szpitala w ciężkim stanie.

Małpa zaatakowała dwuletnią dziewczynkę (Świergot)

zawartość

  • 1.
    Małpa zaatakowała dwuletnią dziewczynkę

  • 2.
    Dziewczyna walczy o życie w szpitalu

1. Małpa zaatakowała dwuletnią dziewczynkę

Ta historia wydarzyła się w Moskwie. Zagraniczne media donoszą, że właśnie tam znalazła schronienie ukraińska rodzina, która uciekła z wojny. Dwa lata Paulina bawiła się przed domem, gdy nagle zaczął się dramat.

Dziecko zostało zaatakowane przez małpęktóry prawdopodobnie uciekł sąsiadom posiadającym prywatny ogród zoologiczny. Zwierzę było wściekłe, zaatakował dziewczynę, drapiąc jej twarz i inne części jej ciała.

Po chwili rodzice usłyszeli krzyki swoich dzieci. Matka szybko złapała Paulinę, ale małpka nie poddała się i dalej atakowała. Dopiero po dłuższej chwili agresywne zwierzę zostało przepędzone.

2. Dziewczyna walczy o życie w szpitalu

Młoda Ukrainka trafiła do szpitala w ciężkim stanie. Straciła dużo krwi w wyniku odniesionych obrażeń. Ostatnie doniesienia wskazują, że Paulina walczy o życie.

Policja zajmuje się tą sprawą. Śledczy wciąż wyjaśniają, jak doszło do tego strasznego wydarzenia. Wstępne ustalenia wskazują, że małpa najprawdopodobniej uciekła z sąsiedniej posesji podczas naprawy jej zagrody. Obecnie m.in. ustalanie, czy zwierzęta są tam legalnie hodowane.

Robert Czykiel, dziennikarz Wirtualnej Polski

Masz wiadomość, zdjęcie lub movie? Wyślij do nas przez czassie.wp.pl

Polecane przez naszych ekspertów

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.