Adam Małysz przełknął gorycz porażki. Teraz liczy na rewanż

Adam Małysz wielokrotnie odnosił sukcesy w skokach narciarskich. Jednak próbował i nadal próbuje swoich sił także w innych dyscyplinach sportowych. Ostatnio brał udział w meczu piłki nożnej.

Mateusz Domański

Adam Małysz

WP SportoweFakty / Kacper Kolenda / Na zdjęciu: Adam Małysz

Przed laty Adam Małysz zachwycił całą Polskę. Wiele osób zebrało się przed telewizorami, aby śledzić jego poczynania. „Małyszomania” to niewątpliwie piękny okres. Polacy wielokrotnie cieszyli się z sukcesów „Orła z Wisły”.

Obecnie Małysz jest już na „emeryturze” ze sportu. Obecnie pełni funkcję prezesa Polskiego Związku Narciarskiego. Żyje jednak także w innych sportach. Ostatnio mocno kibicował siatkarzom i piłkarzom.

Od czasu do czasu gra w piłkę nożną. Czasami występuje w meczach charytatywnych. Ostatnio jednak wziął udział w towarzyskim spotkaniu, podczas którego sztab trenerski i technicy przełajowi zmierzyli się z działaczami PZN.

Spotkanie nie przebiegło zgodnie z planem zespołu Adama Małysza. Musiał więc przełknąć gorycz porażki.

– W miniony piątek uczestniczyłem w spotkaniu trenerów klubowych z trenerami sztabowymi, podczas którego omówiono zasady współpracy i odbyło się szkolenie antydopingowe. Tego dnia PZN zmierzył się również z kadrą trenerską i serwisantami tras narciarskich w towarzyskim meczu. “Wynik (2:1) dla zespołu. Myślę, że musimy zorganizować mecz rewanżowy” – napisał na Instagramie.

Przeczytaj także:
> Czy kryzys energetyczny uderzy w sporty zimowe? Nie ma planu B
> Nie tylko Letnia Grand Prix. Polacy zagrają w Pucharze Kontynentalnym

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewspsport: Andrejczyk na wakacjach. Wybrała niezwykły kierunek

Pomóż nam ulepszyć WP SportoweFakty. Odpowiedz na dwa krótkie pytania.

zgłoś błąd

WP SportoweFakty

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.