Alejandro Davidovich Fokina pierwszym rywalem Huberta Hurkacza w Wimbledonie

Wrocławianka zaliczyła bardzo udany występ w turniej ATP w Halle. Wygrał turniej na trawie, pokonując na swojej drodze do sukcesu kilku uznanych rywali, m.in. Feliksa Auger-Aliassime, Nicka Kyrgios i – w finale – Daniila Miedwiediewa. Tym samym pokazał, że umie liczyć w Wielkiej Brytanii.

Obecnie dziesiąty w światowym rankingu Hurkacz Został rozstawiony z „siódemką”, pod nieobecność kilku wyżej wymienionych graczy, w tym wspomnianego już lidera Miedwiediewa. Znalazł się w górnej połowie drabinki, obok m.in. Novaka Djokovica, Caspera Ruuda i Carlosa Alcaraz.

Los wyznaczył Polaka Alejandro Davidovich Fokina z Hiszpanii. Obecnie jest 38. graczem w światowym rankingu. W 2017 roku wygrał juniorski Wimbledon.

byłem konkurentem Kamil Majchrzak będzie Thanasi Kokkinakis.

Iga Świątek i Hubert Hurkacz w Polsacie

Mecze 135. edycji Wimbledonu, w tym z udziałem Igi Świątek i Huberta Hurkacza, można oglądać w Polsat Sport, Polsat Sport Further, Polsat Sport Information oraz bez reklam w Polsacie Sport Premium 1 i 2, a także na cztery specjalne serwisy telewizyjne Polsat Sport Premium 3, 4, 5, 6. Przez cały turniej kibice obejrzą setki godzin transmisji meczowych na żywo, a także codzienny program studyjny i kronikę meczową. Dzięki Polsat Field Go wszystkie mecze ze sportowych anten Polsatu można oglądać także na wielu urządzeniach, w tym na urządzeniach mobilnych.

Polsat Field Go Sport – pakiet w Polsatboxgo.pl


Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.