Aleksandra Domańska niczego nie ukrywała. Aktorka pokazała, jak wygląda jej ciało po ciąży [ZDJĘCIA] – Gwiazdy – MAXXX Information

Aleksandra Domańska opublikowała bardzo ważny publish na Instagramie. Aktorka poświęciła sporo miejsca pod zdjęciami przedstawiającymi jej ciało, m.in. refleksję nad akceptacją wyglądu. Przejmujący wpis nie pozostał niezauważony w sieci.

Aleksandra Domańska to popularna aktorka, która od niedawna dała się poznać publiczności jako patronka Porady – głównej bohaterki serialu pod tym tytułem. Wcześniej gwiazda wystąpiła także w takich produkcjach jak: „Nie martw się o mnie” czy „Podatek od miłości”. Uczestniczyła także w programie: „America Specific”, w którym występowała z bratem. Aleksandra Domańska jest mamą od kilku miesięcy: w zeszłym roku gwiazda ogłosiła narodziny dziecka – Ariel.

Ola Domańska jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często zamieszcza bardzo osobiste wpisy. To tam niedawno aktorka poruszyła bardzo ważną kwestię akceptacji wyglądu, dodając poruszający publish. W swoich słowach aktorka wspomniała m.in. o tym, jak się czuła po zostaniu mamą.

Aleksandra Domańska szczerze na Instagramie

Aleksandra Domańska szczerze wyznała, jaka była jej samoakceptacja; okazuje się, że jest to złożony proces:

Wstyd. Mój wstyd. Wstydzę się. Bo co powiedzą ludzie? Na świecie jest 8 miliardów ludzi. Jeśli chcesz żyć zgodnie z tym, co mówią ludzie, Domańska, pozdrawiam Cię serdecznie, Stara i powodzenia. Cały ten wstyd, oprócz głowy, zadomowił się również w moim ciele. Mam szczęście, że mogę doświadczać swojego ciała w różnych postaciach. Czasem jest mniejszy, czasem większy, potem jeszcze większy i znowu mniejszy, muskularny, bardzo wyrzeźbiony, zmęczony, wiotki, niedożywiony. I bez względu na to, w jakim ciele żyję, czasami czuję ten wstyd. Bo gdybym ważyła, xyz, nie powinnam odsłaniać ramion, bo będąc w ciąży, nie powinnam odkrywać… nic, bo jak byłam dziewczynką, nie powinnam siedzieć „tak” w piaskownicy , a jak ważę abcd, to powinienem „zjeść coś na litość, bo zaraz pęknie na dwoje, tylko skóra i kości” (…).

W dalszych słowach aktorka z przekonaniem zdradziła, że ​​ostatnio jej punkt widzenia całkowicie się zmienił, a ona stała się znacznie bardziej wyrozumiała dla siebie:

(…) Zatrzymałam się w tym szalonym pośpiechu, w którym żyję odkąd zostałam mamą i zwróciłam uwagę na swoje ciało. I wtedy poczułem, ile uniosło to ciało. Ile to waży! (…). Więc to jest moje przyjęcie pożegnalne. Tańczę na grobie tego starego porządku. Wiatr latawców mniszka lekarskiego. Daję sobie wolność bycia osadzoną w moim ciele. W JEGO UMIŁOWANYM, INTYMNYM, PRYWATNYM, OSOBISTYM CIELE. Och, jakie to piękne. Piękne tak piękne! I nie boję się już tego słowa, bo piękno pochodzi z miłości. Potrzebuję miłości. NIE TYLKO MIŁOŚĆ! (…).

Na koniec Domańska subtelnie wspomniała, że ​​publish powstał we współpracy z pewną marką. Patronka serii, Porada, dodała również do swojej wypowiedzi galerię zdjęć przedstawiającą jej odsłonięte ciało.

Ruch w prawo.

Wpis aktorki mocno poruszył społeczność internetową, a sekcja komentarzy została wypełniona m.in. słowa podziękowania za tak ważne słowa.

Bogini, jak otwierasz oczy świata, kocham.

Gdyby w każdej współpracy/ogłoszeniu była taka piękna prawda… Tremendous publish!

Piękne ciało, piękna dusza.

To jest wspaniałe! Dziękuję Ci

– napisali głównie użytkownicy sieci.

Żebrowscy zostali rodzicami! Żona aktora pokazała pierwsze zdjęcie z dzieckiem. Więc “przemyciła” wiadomość o płci dziecka?

Aleksandra Żebrowska urodziła! Ta wiadomość od wczoraj rządzi na wszystkich portalach plotkarskich. Żebrowscy mają kolejne dziecko, a pierwsze zdjęcie z maluchem było…

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.