Aleksandra Żebrowska nie kryła emocji na sali porodowej. Tak wyglądała tuż przed urodzeniem dziecka [ZDJĘCIE] :: Magazyn :: RMF FM

Aleksandra Żebrowska w miniony weekend urodziła kolejne dziecko! Żona Michała Żebrowskiego informowała o wszystkim za pośrednictwem mediów społecznościowych, pokazując pierwsze zdjęcie z noworodkiem. Teraz Ola Żebrowska na chwilę przypomniała sobie narodziny, publikując nowy wpis.


Aleksandra Żebrowska urodziła! Żebrowscy, którzy wychowują już trzech synów, poinformowali w weekend, że ich rodzina znów się powiększyła. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że pojawiła się na świecie”. córka znanej pary, ale – jak dotąd – ich szczęśliwi rodzice nie ujawnili jeszcze swojego nazwiska. Ola Żebrowska opublikowała jednak pierwsze zdjęcie z noworodkiem, a Michał Żebrowski w swoim nowym poście nie krył dumy z żony.

Gwiazda “Na dobre i na złe” została ojcem! Ola Żebrowska ujawniła w ten sposób płeć dziecka. Jeden kolor rządzi!

Aleksandra Żebrowska urodziła! Żebrowscy ponownie zostali rodzicami, co jako pierwszy ogłosił szczęśliwy aktor. Głos zabrała też jego piękna żona, która opublikowała zdjęcie z noworodkiem. W ten sposób ujawniła płeć dziecka?

Piękna mama czwórki dzieci jest jedną z gwiazd, które aktywnie angażują się w media społecznościowe. To tam pani Żebrowska często porusza ważne tematy, ale też umiejętnie komentuje otaczający ją świat. Tym razem postanowiła podzielić się refleksją płynącą prosto z… sali porodowej! Uwielbiana aktorka, która wciela się m.in. w postać dr Falkowicza w „Na dobre i na złe” czy niezapomniany „Pan Tadeusz”, opublikowała submit, w którym m.in. wspomniała o trudnym czasie porodu, a także o pytaniu, które przyszłe matki często słyszą od swoich partnerów. Jako ilustrację wykorzystała ujęcie wykonane w szpitalnym łóżku.

Aleksandra Żebrowska i poród

Aleksandra Żebrowska postanowiła też „oddać” głos kobietom, które mają za sobą trudy porodu. Sama przyznała, że ​​zapamiętała jedno słowo:

“Czy to boli?” To chyba najbardziej znienawidzone pytanie. Jeszcze kilka spisałem z okna i tutaj wstawiłem, ale okazuje się, że jest ich więcej (…).

Wśród zapytań znalazły się również takie stwierdzenia jak: Co Cię rani? Już bliżej czy dalej? Dlaczego nie odpowiadasz?

Również w sekcji komentarzy było wiele postów, w których użytkownicy sieci dzielili się swoimi doświadczeniami.

Aleksandra i Michał Żebrowscy po raz pierwszy zostali rodzicami w 2010 roku, kiedy się urodzili syn – Franciszek. Trzy lata później rodzina powiększyła się o Henz, a w 2020 roku Ola Żebrowska urodziła Feliksa. Teraz chłopcy stali się starszymi braćmi, a jeszcze raz gratulujemy całej rodzinie!

Aleksandra Domańska pokazała swoje ciało po ciąży: “Czasami wciąż czuję ten wstyd”. Wpis poruszającej aktorki trafił do Internetu

Aleksandra Domańska jest mamą od kilku miesięcy. Teraz aktorka opublikowała na Instagramie przejmujący submit, w którym poruszyła m.in. kwestię akceptacji wyglądu. Dołączyła również do długiej przemowy ze zdjęciami przedstawiającymi jej ciało.

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.