Amber Heard to ideał piękna? Szokujące badania naukowców :: Magazyn :: RMF FM

Amber Heard od lat uznawana jest za jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie. Okazuje się, że opinie te zostały potwierdzone badaniami naukowymi! Z obliczeń jednego chirurga wynika, że ​​Bursztyn ma idealną twarz.

Amber Heard – utalentowana piękność

Amber Heard po przegranej “proces dekady” nie ma dobrej reputacji w Internecie. Jednak nie zawsze tak było. Muszę przyznać, że kobieta jest bardzo utalentowana aktorka. 36-latek rozpoczęła karierę jako Mannequin. Wystąpiła w wielu teledyskach. Wystąpiła w serialach takich jak „Życie na fali”, „Góra” czy „Sekrety Palm Springs”. Na dużym ekranie pojawił się m.in „Po prostu walcz!”, „Aquaman”, „Hell’s Revenge” i „Dziennik przesiąknięty rumem”gdzie poznała swojego byłego męża – Johnny’ego Deppa. Fanów zyskała nie tylko dzięki aktorstwu, ale także wyjątkowe piękno.

Twarz o złotych proporcjach


Bursztynowe piękno robi wrażenie na pierwszy rzut oka. Podobno piękno to kwestia gustu, ale teraz jej twarz pozostaje przeanalizowane naukowo. Okazuje się, że jest… idealny! Przeprowadził fascynujące badania Julian De Silva z Centrum Zaawansowanej Chirurgii Kosmetycznej i Plastycznej w Londynie. Wyniki badań znane są od dawna, ale dopiero teraz stały się popularne w Internecie. Chirurg inspirował się swoją pracą złota proporcjaktóry był znany już w Grecji w starożytności.

Grecy odkryli przed wiekami, że wszędzie w przyrodzie istnieje pewna niezmienna proporcja, złoty podział, który przez tysiące lat wyznaczał kanon piękna. Dotyczy to również ludzkiej twarzy. Współczynnik Phi wynoszący 1,618 od wieków był tajemnicą piękna, a teraz – dzięki mapowaniu – możemy dokładnie obliczyć, jak odnosi się do prawdziwych twarzy – tłumaczy specjalista.

Zaskakujące wyniki badań

Chirurg przeanalizował twarze wielu celebrytów. Badanie zostało wzięte pod uwagę oczy, brwi, nos, podbródek, szczęka, usta i ogólny kształt twarzy. Było 12 kluczowych punktów, które pomogły w wyliczeniu algorytm. Wśród osób o najlepszych proporcjach znalazły się m.in Marylin Monroe, Rihanna, Kate Moss, Angelina Jolie, Scarlet Johansson, Emily Ratajkowski, Kim Kardashian i Kendall Jenner. Jednak jest Amber Heard okazała się właścicielką najbardziej proporcjonalnej twarzy – ona jest 91,85% grecki współczynnik Phi. Tym samym Heard został rozpoznany jako najpiękniejsza kobieta na świecie. Czy zgadzasz się z tą opinią?

Pierwszy wywiad Hearda po „dekadowym procesie”. Kto jest winien jego porażki?

“Proces Dekady” skończył się jakiś czas temu i wygrał Johnny Depp. Teraz jego była Amber Heard mówiła o tym w mediach po raz pierwszy od czasu swojej straty.

Masz drawback ze skórą twarzy? Sprawdź, czy popełniasz te błędy!

Wszyscy wiemy, jak dbać o skórę twarzy. Popełniamy jednak błędy, które psują jędrność, koloryt i suchość naszej skóry. Podpowiadamy, co zrobić, aby skóra twarzy była nawilżona, piękna i zdrowa. Po kilku dniach te czynności powinny wejść…

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.