Anna Kurek oczarowała swoich fanów. Zadała im niezwykłe pytanie

Choć zakończyła karierę w 2018 roku, wciąż ma sporą grupę fanów. Anna Kurek zamieściła w sieci zdjęcie, które oczarowało fanów. Otrzymała z tej okazji liczne komplementy.

MK

Anna Kurek

Instagram / Na zdjęciu: Anna Kurek

W swojej karierze Anna Kurek występowała w takich klubach jak Grupa Azoty Chemik Police, Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz czy Ankara Karayollari. Grała także w reprezentacji Polski, a karierę zakończyła w 2018 roku.

Dwa lata później wyszła za mąż za Bartosza Kurka, który zaatakował reprezentację Polski. Obecnie wspiera go w jego karierze, którą postanowił kontynuować w Japonii.

29-latek pozostaje bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Na jej profilu możesz zobaczyć, jak wygląda życie po drugiej stronie świata.

Pokazała również podczas finałowego turnieju Ligi Narodów. Kamery telewizyjne uchwyciły second, w którym robiła sobie zdjęcie z Karoliną Bryniarską. Później pokazywano je regularnie.

Kurek niedawno zamieścił w sieci zdjęcie z Polski. Zaprezentowała się w krótkiej spódniczce, która oczarowała jej fanów. „Pięknie wyglądasz”, „cudownie”, „ogień” – pisali internauci.

Były zawodnik zadał im niezwykłe pytanie. „Czy ktoś jeszcze ogląda filmy DVD?” – Ona napisała.

Przypomnijmy, że już niedługo będzie miała okazję uścisnąć palcem za męża. Mistrzostwa świata, których Polska jest jednym ze współgospodarzy, rozpoczną się 26 sierpnia. Biało-Czerwoni ponownie obronią tytułu.

Przeczytaj także:
– Tak bawi się syn oligarchy. Towarzyszy mu piękna modelka
– Lewandowska weszła na boisko. Wygląda na milion dolarów

ZOBACZ WIDEO: Messi ciężko pracuje na początku sezonu, a żona?! Te zdjęcia to ewenement

Czy polska reprezentacja zostanie mistrzem świata?

zagłosuj jeśli chcesz zobaczyć wyniki

zgłoś błąd

WP SportoweFakty

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.