Anna Wendzikowska flirtuje pod prysznicem. Nowe zdjęcia z wakacji to strzał w dziesiątkę! “Ta sama piękność” :: Magazyn :: RMF FM

Anna Wendzikowska wita Was z wakacji! Piękna dziennikarka jest w stałym kontakcie z internautami publikując nowe zdjęcia. Tym razem była m.in. w kostiumie kąpielowym, pozowała pod prysznicem. „Piękno samo w sobie” – internauci nie mogą ich pochwalić.


Mauritius – to kolejne miejsce na podróżniczej mapie Anny Wendzikowskiej. O tym, że piękna aktorka znana m.in. z „M jak mio” i reporterki „Dziego Dobry TVN” uwielbia wyjazdy za granicę, wiadomo było od dawna. Instagram jest pełen kolorowych „dowodów” w postaci zdjęć zrobionych podczas licznych wyjazdów. Ania Wendzikowska wybiera malownicze zakątki świata, często podróżując z najbliższymi – teraz towarzyszkami córki: Kornelią i Antoniną oraz przyjaciółką. Dziennikarz chętnie relacjonuje w sieci kolejne eskapady i nie inaczej było i tym razem – do galerii trafiły nowe zdjęcia przedstawiające Wendzikowskiego w letnim wydaniu galerii. Były zarówno celebrytki, jak i córki, a także odważniejsze kadry.

Anna Wendzikowska w kostiumie kąpielowym – Instagram

Anna Wendzikowska udostępnia m.in. zdjęcia zrobione podczas pozowania pod – na zewnątrz – prysznicem. Bohaterka stała bokiem do obiektywu, prezentując zgrabną sylwetkę; Ania Wendzikowska wybrała jednoczęściowy kostium kąpielowy, w którym wyglądała fantastycznie!


Przesuń w prawo.

Ale boska kobieta. Tremendous figura!

wyglądasz licznie.

Całe piękno, bóstwo!

Gwiazda.

Doskonały! – czyta komentarze pozostawione przez internautów.

Wakacyjny wyjazd Ani Wendzikowskiej w pełnym rozkwicie! Jak myślisz, jakim zespołem następnym razem podzieli się z nami dziennikarz “DD TVN”?

Gwiazda „Dziego Dobrego TVN” pod prysznicem. Tak pozowała podczas letniej kąpieli! “Przepiękny”

Anna Wendzikowska zrobiła to ponownie! Pod nowymi zdjęciami dziennikarki z wakacji szybko zaroiła się od komentarzy, zdominowanych przez komplementy. Tym razem gwiazda została “złapana” pod prysznicem. Poniżej efekt!

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.