Arged Malesa Ostrów – Betard Sparta Wrocław. Gdzie oglądać? (przenoszenie)

Uzbrojona Malesa w Ostrowie Wielkopolskim wciąż czekam na swoją premierową wygraną w PGE Ekstralidze. Betard Sparta Wrocław nie wygrała w ostatnich trzech meczach i będzie chciała przezwyciężyć tę słabość w walce z outsiderem. Transmisja meczu Arged Malesa Ostrów – Betard Sparta Wrocław w telewizji na kanale Eleven Sports activities 1 oraz w Internecie na Polsat Field Go i elevensports.pl.

Odbędzie się spotkanie Arged Malesa Ostrów – Betard Sparta Wrocław w piątek 24 czerwca. O której zaczyna się gra inaugurująca 10 kolejkę? Mecz Arged Malesa – Betard Sparta rozpocznie się o 18.00. W pierwszym meczu tych drużyn w sezonie zasadniczym wrocławska drużyna wygrała na własnym torze 54:36, a mecz obserwowało na trybunach blisko dziesięć tysięcy widzów. Betard Sparta poprowadził do zwycięstwa sensacyjny wówczas Tai Woffinden, który nie stracił nawet „oka” iw sześciu startach zdobył osiemnaście punktów. W pokonanej drużynie nie było wyraźnego lidera. Jedenaście punktów i premię zdobył Oliver Berntzon, a Chris Holder dodał dziesięć do osiągnięć Ostrowa (oba w sześciu biegach).

Uzbrojona Malesa w Ostrowie Wielkopolskim nie ma punktów na swoim koncie PGE Ekstralidze i zamyka ligową tabelę. Nowicjusz przegrał wszystkie mecze ponad dziesięcioma punktami, poza meczem w trzeciej kolejce, kiedy to po dziewiątym upale (ze względu na deszcz) przerwano domowe spotkanie z Włókniarzem. Betard Sparta Wrocław nie może też zaliczyć sezonu do udanego. Obecni mistrzowie Polski są na przedostatnim miejscu w tabeli z dorobkiem siedmiu punktów. Wrocławianie przegrali wszystkie cztery mecze wyjazdowe. Transmisja meczu Arged Malesa – Betard Sparta w telewizji na kanale Eleven Sports activities 1.

Zobacz też: Mężczyzna spod znaku MMX. Normalne życie prowadzi tylko w weekendy

Transmisja meczu Arged Malesa Ostrów – Betard Sparta Wrocław transmisja na żywo on-line na Polsat Field Go oraz elevensports.pl. Zawody Ostrów-Wrocław można oglądać także na urządzeniach mobilnych. Relacja i wynik meczu pomiędzy Arged Malesą a Betard Spartą na sport.interia.pl.

Przeczytaj także: Syn marnotrawny wróci? Mówi się o tym

Kiedy i o której godzinie rozpocznie się mecz pomiędzy Arged Malesa Ostrów i Betard Sparty Wrocław? Piątek 24 czerwca o 18:00 Transmisja TV Arged Malesa – Betard Sparta: Jedenaście sportów 1. Gdzie obejrzeć transmisję na żywo meczu Ostrów – Wrocław? Polsat Field Go i elevensports.pl. Raport i wynik: sport.interia.pl.


INTERIA.PL

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.