Arkadiusz Reca opuścił zgrupowanie. Nie zagra w Walii

Arkadiusz Reca nie miał ostatnio szczęścia do gry w reprezentacji Polski. W meczu z Holandią wraz z Pawłem Dawidowiczem został wykluczony z powodu problemów zdrowotnych.

Dziś już wiadomo, że trauma uniemożliwi mu również grę z Walią w niedzielę. Z tego powodu zawodnik w ogóle nie poleci z drużyną na Wyspy Brytyjskie i opuści zgrupowanie reprezentacji Polski.

Czytaj więcej – Broń bez amunicji. Tylko reprezentacja Polski może powstrzymać Lewandowskiego

Jak na wahadło to ogromne nieszczęście, bo – choć gra regularnie w klubie – jest po raz drugi z rzędu zostaje wyeliminowany z drużyny z powodu kontuzji. Opuścił także czerwcowy zgrupowanie z powodu kontuzji.

Już Reco zagrał pod batutą Czesława Michniewicza tylko raz – debiut trenera przeciwko Szkocji. Mecz barażowy ze Szwecją oglądał z ławki rezerwowych. W pozostałych meczach był kontuzjowany.

W obecnym zgrupowaniu Reca był jedynym nominalnym lewym obrońcą. Piłkarz z pewnością nadal jest jednym z mocnych kandydatów na mistrzostwa świata.

Niedzielny mecz z Walią rozpocznie się o 20.45 w Cardiff. Stawką spotkania będzie pozostanie w dywizji A Ligi Narodów.


Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.