Arman Tsarukyan: Gamrot mówi głupie rzeczy

Arman Tsarukyan krzyżuje rękawice z Mateuszem Gamrotem.

– Oglądałem wszystkie jego walki w UFC. Nie zmierzył się z nikim silnym, nie walczył z tak dobrymi zawodnikami jak ja pojedynkowałem się. Wcześniej wygrywał z Diego Ferreirą, który jest już dość stary – powiedział Arman Tsarukyan, który w nocy z soboty na niedzielę skrzyżuje rękawice z Mateuszem Gamrotem.

Walka Polaka z Ormianinem będzie walką wieczoru gali UFC Vegas 57. Carukjan podkreślił, że nie boi się umiejętności parterowych przeciwnika.

– Mateusz lubi przewracać i dominować w zapasach. Jego umiejętności w stójce nie są tak dobre jak zapasy. Zapewne będzie chciał mnie obalić, ale to będzie duży błąd – podkreślił.

ZOBACZ TAKŻE: UFC: Tybura spotkał innego przeciwnika

25-latek odniósł się również do zarzutu Gamrota, że ​​Ormianin miał słabe jiu-jitsu.

„Nie wiem, na jakiej podstawie twierdzi, że moje jiu-jitsu nie jest dobre”. Nikt mnie nigdy nie oddał, więc to, co mówi, jest głupie. Myślę, że mam mocne jiujitsu. Zmierzyłem się z najlepszymi na świecie w tej dyscyplinie i właśnie go zmiażdżyłem. Mateusz nie wie, jakie są moje słabości, więc uznał, że moim problemem jest jiu-jitsu. To nieprawda, wyjaśnił Carukjan.

Ponadto zapowiedział, że jest gotowy do walki na dystansie pięciu rund.

– Nigdy nie stoczyłem pięciu rund, Mateusz ma w tym większe doświadczenie. Ale przez całe życie wypiję pięć rund. Zawsze świetnie czuje się w takich sesjach. Kiedy walczę trzy rundy, zawsze myślę, że chciałbym mieć jeszcze dwie. Nie lubię się spieszyć. W trzech rundach musisz pomyśleć o wygraniu każdej z nich. Nie masz dużo czasu, aby odwrócić losy pojedynku.

Transmisja UFC: Gala Gamrot – Carukyan od soboty do niedzieli w Polsat Sport i Polsat Field Go. Początek o 04:00.

Cała rozmowa na poniższym filmie.

mtu, Polsat Sport

Przejdź do Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i aktualności na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.