Australia. Patelnia przeciwko dzikim zwierzętom. Mężczyzna bez strachu odpycha krokodyla

W sieci krąży wideo z Australii, gdzie właściciel pubu w północnej Australii odbija się od krokodyla. Dzikie i niebezpieczne zwierzęta nie są w tym kraju niczym niezwykłym, ale człowiek użył niezwykłego narzędzia. Krokodyl dwukrotnie uderzył w patelnię.

Niezwykłe wydarzenie miało miejsce na Goat Island na rzece Adelaide w północnej Australii. W sieci pojawiło się nagranie, w którym Kai Hansen – właściciel znajdującej się tam knajpy, walczy z krokodylem. Zwierzę weszło do jego posesji i wylegiwało się na trawie, więc pan Hansen postanowił je przegonić. Użył do tego patelni.

Krokodyle, traktowane najczęściej jako niebezpieczne zwierzęta, nie straszą człowieka. Według Newsweeka są mu dobrze znani. Hansen mieszka na wyspie od kilku lat i po prostu przyzwyczaił się do ich obecności. Do 2018 roku był właścicielem psa o imieniu Pippa, który szarżował i odstraszał krokodyle, ale pewnego dnia zjadł go jeden z psich krokodyli.

ZOBACZ: Krasnystaw. Jechał na wężu i pił. Kierowca ciężarówki wypadł z kabiny

To jednak nie przestraszyło Hansena. W filmie wydanym 20 czerwca, operator wycieczek po wyspie Airborne Options Helicopter Excursions, mężczyzna podchodzi do krokodyla i dwukrotnie uderza go w głowę patelnią. Zwierzę pokornie wycofuje się i ucieka w pobliskie zarośla.

Mieszkańcy Australii często zmagają się z obecnością dzikich zwierząt. To nie tylko duże drapieżniki, jak krokodyle, ale także m.in. jadowite węże i pająki.

jk / sgo / Polsatnews.pl

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.