Barcelona jest szalona. Chcę kolejną gwiazdę. „Rozpoczęły się negocjacje” Piłka nożna

FC Barcelona jest niezwykle aktywna na rynku transferowym. Prezes klubu Joan Laporta postawił sobie za cel stworzenie drużyny, która byłaby w stanie walczyć z Realem Madryt w lidze hiszpańskiej oraz z innymi zespołami w Europie.

Obejrzyj wideo
Koka, Dżem i kontrakt z Realem na 75 mln euro. Lewandowski „szedł, biegł, bo nienawidzi chodzić”

Lewandowski zrobił furorę, ale Lewandowska skradła present. Nie pokazali tego w telewizji

– Tworzymy świetny zespół. Za nami trudny rok, ale wykonaliśmy dużo pracy, bo kolejne lata były znacznie lepsze. Pod wielką presją podejmowaliśmy ważne decyzje. Ale przeżyliśmy to i jesteśmy zadowoleni z wykonanej pracy. Chcemy iść prosto i sprawić, by klub był w stabilnej sytuacji. Przynosimy radość naszym fanom. Drużyna ma rywalizować o najsilniejszych i walczyć o trofea – mówił podczas konferencji prasowej Robert Lewandowski podczas prezentacji najważniejszego dla Barcelony zawodnika – Roberta Lewandowskiego.

Bernardo Silva to nowy cel Barcelony. Rozmowy rozpoczęte

Oprócz Lewandowskiego Barcelona sprowadziła już Francka Kessiego, Andreasa Christensena, Raphinhę i Julesa Kounde. I to nie wszystko. Katalończycy szukają wzmocnień w Premier League. Ich celem są Cesar Azpiliqueta i Marcos Alonso z Chelsea. Ale to jeszcze nie koniec.

Więcej treści sportowych znajdziesz także na Gazeta.pl

Od pewnego czasu media donoszą, że Bernardo Silva z Manchesteru Metropolis również marzył o Barcelonie. Teraz może pojawić się więcej szczegółów w tej sprawie. Jak donosi kataloński „Sport”, Barcelona rozpoczęła negocjacje z Manchesterem Metropolis w sprawie transferu tego zawodnika.

Morze, wzgórza i oszałamiające ceny mieszkań.  „Perła Katalonii” kusi rodzinę LewandowskichMorze, wzgórza i oszałamiające ceny mieszkań. „Perła Katalonii” kusi Lewandowskich

„Blaugrana” nawiązała już kontakty z Manchesterem Metropolis, aby podpisać kontrakt z portugalskim pomocnikiem i są pewni, że mogą sfinalizować transakcję. Ideą Barki jest próba obniżenia ceny transferowej tak bardzo, jak to możliwe, gdy gracz prosi o opuszczenie umowy. Premier Liga i kiedy Barca będzie miała z nim układ na kolejne cztery sezony” – czytamy w tekście. – Bernardo Silva stał się strategicznym celem dla klubu. Negocjacje z Metropolis wcale nie będą łatwe, ale zawodnik mocno naciska i wierzy, że wkrótce dojdzie do porozumienia – dodał.

To będzie trudne zadanie dla Barcelony, ponieważ Bernardo Silva jest głównym zawodnikiem Manchesteru Metropolis. Według “Sportu” angielski klub zażądał 80 mln euro. Asem w rękawie Barcelony jest właśnie to, że Silva nie chce zbytnio pozostać w Manchesterze. Musi być niezadowolony z życia w tym miejscu i jest zdecydowany wyjechać. – Negocjacje już się rozpoczęły i przyszły tydzień może być decydujący dla Bernardo Silvy. W klubie jest optymizm – czytamy w tekście.

Robert Lewandowski, Akademia BarcaDzieciaki ze szkoły w Barcelonie zapamiętają ten dzień na zawsze. Dzięki Lewandowskiemu

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.