Bartosz Kurek trenuje z klubem PlusLiga

Bartosz Kurek jest gościnnym uczestnikiem treningów klubu PSG Stal Nysa.

Bartosz Kurek jest gościnnym uczestnikiem treningów klubu PSG Stal Nysa. Polski napastnik bierze udział w działaniach zespołu PlusLigi przed odlotem do Japonii i dołączeniem do klubu Wolf Canines Nagoya.

Klub z Nysy poinformował klub za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, że Kurek trenuje ze Stalą.

“Myślę, że ktoś go lubi. Przed wyjazdem do Japonii Bartek Kurek bierze udział w treningu naszej drużyny. Obecność najlepszego napastnika ostatniego mundialu to dla nas zaszczyt!” – czytamy na profilu Stali na Twitterze.

ZOBACZ TAKŻE: Partnerzy reprezentacji Polski siatkarzy (ZDJĘCIA)

Przypomnijmy – kilka tygodni temu Kurek jako kapitan reprezentacji Polski w siatkówce poprowadził drużynę do srebrnego medalu mistrzostw świata. W finale Polacy musieli uznać wyższość Włochów.

Jeśli chodzi o karierę klubową, Kurek zaczął grać w siatkówkę w AZS PWSZ Nysa. W kolejnych latach grał m.in. w PGE Skrze Bełchatów, klubach z Włoch i Turcji, a od 2020 roku występuje na kortach Korei Południowej.

BS, Polsat Sport

Przejdź do Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i aktualności na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.