„Bild”: Michael Ballack z młodszym o 24 lata przyjacielem zmarłego syna

Michael Ballack miał tak udaną karierę sportową, że jest uważany za jedną z legend futbolu w Niemczech. W 2002 roku zdobył nawet nagrodę za „człowiek roku w niemieckiej piłce nożnejMa na koncie prawie 100 występów dla swojego kraju. Karierę reprezentacyjną zakończył w 2010 roku, a następnie grał w Bayer Leverkusen. Ponadto występował również w m.in Bayern Monachium (2002-2006), FC Kaiserslautern (1997-1999), a raz także za granicą, w Chelsea Londyn (2006-2010).

Wkrótce po wycofaniu się z futbolu coś zaczęło się nie udać w prywatnym życiu Ballacka. Doszło do tego, że w 2012 roku, po czterech latach małżeństwa, rozwiedziona Simone Lambez którym wcześniej miał trzech synów. W lipcu 2021 r. na byłych małżonków spadł ogromny cios. Ich środkowy syn, wówczas 18-letni Emilio, zginął w wypadku.

Do tragedii doszło w Portugalii, w miejscowości Tróia, gdzie eksporter ma swoją własną siedzibę. Nastolatek odwiedził ojca, a wieczorem wybrał się na przejażdżkę quadem. Wracając do domu zgubił trasę i wjechał na drogę nieprzystosowaną do ruchu dla tego typu pojazdu. Przewrócił się i quad stanął w płomieniach. Przybyli strażacy i wyciągnęli Emilia, ale obrażenia były tak rozległe, że jego życia nie udało się uratować.

Teraz okazuje się świetny dramat zbliżył Michaela do przyjaciela jego zmarłego syna.

Tak, Lewandowski tylko potwierdza switch? Fani: „Witamy w Barcelonie”

Jak donosi “Bild”, Ballack ma nowego kochanka, z którym niedawno po raz pierwszy pojawił się na oficjalnej imprezie. Razem z nią pojechał na targi sztuki w galerii Artwork Basel. Niemieccy dziennikarze szybko zorientowali się, że kobietą, która towarzyszyła Michaelowi była 21-letnia Sophia Schneiderhan, mannequin i … przyjaciel jego zmarłego syna. Według “Bilda” para oszczędziła sobie nawzajem czułości i wyglądała na bardzo zakochaną.

Ballack i Schneiderhan mieli zacząć się spotykać kilka miesięcy po śmierci Emilio. Przyjaciele mówią, że pasują do siebie, a były piłkarz ma nową miłość. Podkreślają również, że kochankom nie przeszkadza różnica wieku, czyli 24 lata.

Skromny ślub gwiazdy Bayernu. Na liście gości nie było kolegów z drużyny

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.