Botticelli bob to zjawiskowa fryzura, która wymodeluje rysy twarzy i wydobędzie kobiece piękno. Kochają go gwiazdy polskie i zagraniczne

Botticelli bob to połączenie klasyki z nowoczesnością. Ponadczasowy i kultowy bob został połączony z falami, które mogą być delikatne lub bardziej efektowne. Ten krój będzie najgorętszą i najbardziej pożądaną fryzurą tej jesieni. Zobacz komu pasuje i dlaczego warto mieć.

Bob Botticelli nawiązuje do letnich stylizacji – wtedy triumfowały delikatne fale na długich włosach. Jesienią fryzura przeszła niewielką modyfikację, by stać się kombinacją cięcia typu bob tuż pod linią szczęki i fal. Ten fason pokochały gwiazdy na całym świecie iw Polsce. Kasia Cichopek, Klaudia Halejcio, Kristen Bell czy Laura Harrier.

Ta modna letnia fryzura z pewnością znajdzie wielu fanów. Jest to bowiem połączenie dwóch fryzur, które od wielu lat są doceniane i kochane przez kobiety. Mowa o bobie, który stał się już kultowy, ponadczasowy i odpowiedni dla każdego typu urody oraz o falach, które dodają dziewczęcego uroku paniom w każdym wieku.

Dowiedz się: Jak sprawdzać porowatość włosów i dbać o nią na co dzień?

Fryzura botticelli to klasyczna, uniwersalna wersja cięcia typu bob. Wszystkie włosy są tej samej długości, nie cieniowane, a końcówki znajdują się poniżej brody. Część zwykle przebiega przez środek głowy. Z drugiej strony fale mogą się lekko lub mocniej skręcić.

Bob Botticelli ma szansę stać się przebojową fryzurą tej jesieni, ale niestety nie jest ona dedykowana każdemu z Was. Czemu? Połączenie fal i bobu nie będzie pasować do kobiet o pełnej twarzy. Sprawi, że twarz będzie jeszcze bardziej okrągła. Jest jednak idealny dla osób, których twarz jest wydłużona, kwadratowa, trójkątna lub podłużna.

Jeśli zdecydujesz się na taki fason, z pewnością docenisz to nie tylko dlatego, że będziesz się w nim pięknie prezentować. Dodatkowym atutem jest fakt, że bardzo łatwo go zaaranżować. Pod warunkiem jednak, że strzyżenie wykona profesjonalny fryzjer. Jeśli nie masz naturalnie kręconych włosów, możesz stworzyć fale za pomocą specjalnych urządzeń lub zaplatając 2-3 warkocze na noc. Rano wystarczy je rozplątać, umyć palcami i w razie potrzeby utrwalić lakierem.

Dodaj firmę

Auto-promocja

Materiały promocyjne partnerów

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.