Cielę przebiegło przed ciężarówką i wyszło żywe!
Autor: Canva


Wczoraj w gminie Wierzbica doszło do niezwykłej kolizji drogowej z cielęciem. Zwierzę na drodze dostało się pod koła ciężarówki Dafa. Na szczęście ani kierowca ciężarówki, ani cielę nie zostały ranne.

Cielę biegło pod ciężarówką

Wczoraj (22 września) po godzinie 16:00 policjanci otrzymali zawiadomienie o nietypowej kolizji drogowej w gminie Wierzbica. Z informacji dostarczonych przez zgłaszającego wynikało, że zostało to zrobione wypadek z udziałem ciężarówki i zwierzaka. Policjanci wysłani na miejsce zdarzenia stwierdzili, że kierowca ciężarówki uderzył w cielę na drodze. Wszystko wskazywało na to, że zwierzę wyszło bez szwanku. Zaopiekował się obecnym na miejscu 62-letnim właścicielem, który został ukarany grzywną za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Funkcjonariusze policji wzywają do podjęcia środków ostrożności podczas trzymania zwierząt gospodarskich. Obowiązek ten jest karany przepisami Kodeksu wykroczeń. Każde zwierzę, które opuści posesję bez naszego nadzoru może stanowić zagrożenie dla innych osób oraz zagrażać bezpieczeństwu ruchu drogowego.

Tragiczny wypadek. Mężczyzna został przygwożdżony przez ciągnik rolniczy

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.