Cristiano Ronaldo oficjalnie oskarżony przez FA Soccer

Stare grzechy powracają. 9 kwietnia 2022. Everton wygrywa z Manchesterem United, a pogoń za „Czerwonymi Diabłami” na koniec sezonu w pierwszej czwórce to raczej powolny marsz. Zagubiony w Goodison Park 0: 1. Uderzenie głową w ścianę. Ogromne ambicje. Po ostatnim gwizdku zawodnicy udają się do szatni. Wściekły Cristiano Ronaldo schodzący z boiska zauważa, że ​​jeden z fanów nagrywa go swoim telefonem. Nie zastanawia się. Popycha kamerę, wyłącza się, a fani z daleka krzyczą na chamskie zachowanie gwiazdy. Fanem, któremu zepsuł się telefon, jest 14-letni Jake Harding. Chłopiec z autyzmem, którego matka skarży się po incydencie, że jej syn ma posiniaczoną rękę.

Obejrzyj wideo
Wielki powrót Cristiano Ronaldo. “Nie mógł sobie życzyć lepiej”

Cristiano Ronaldo ma drawback. Tunel. Telefon. Udaremnienie

„Byliśmy tuż obok tunelu, przez który przechodzili gracze” – powiedziała brytyjskim mediom matka chłopca, Sarah Kelly. – Mój syn stał tam i sfilmował je wszystkie. Ronaldo przeszedł obok i okropnie strącił telefon z ręki mojego syna i poszedł dalej.

„Nigdy nie jest łatwo radzić sobie z emocjami w trudnych momentach, takich jak ten, z którym mamy do czynienia” – napisał Ronaldo w swoich mediach społecznościowych. Portugalczycy zaprosili też chłopca do obejrzenia meczu na Previous Trafford jako swojego gościa. 14-latek odmówił.

„United zachowywał się okropnie, a to tylko pogorszyło sytuację” – odpowiedziała matka chłopca. – Widzę to w ten sposób: ktoś atakuje nas na ulicy, a potem zaprasza na obiad. Czy mieliśmy się zgodzić tylko dlatego, że nazywa się Cristiano Ronaldo? I to nie są moje słowa, ale mojego syna. Cały czas przez to przechodzi. Nie chcę oglądać United, nie chcę oglądać Ronaldo.

14-letni Jake nie chce nawet widzieć Ronaldo. Zaproszenie odrzucone

Manchester United: „Będziemy wspierać Ronaldo”

Klub odniósł się do oskarżenia przeciwko federacji. „Odnotowujemy ogłoszenie FA dotyczące Cristiano Ronaldo. Będziemy wspierać gracza w jego odpowiedzi na zarzuty” – powiedział Manchester United w oświadczeniu.

Ronaldo nie miał ostatnio przychylnej prasy. Saga transferowa ciągnęła się z jego udziałem przez całe lato, a media przerzucały nazwiska potencjalnych nowych pracodawców Portugalczyków. Ostatecznie do zmiany klubu nie doszło. Obecnie jego Manchester United zajmuje 5. miejsce w tabeli Premier League, a CR7 strzelił tylko 1 gola po 9 meczach w tym sezonie.

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.