Di María podtrzymuje swoją decyzję o dołączeniu do Juventusu w oczekiwaniu na ofertę Barcelony ›FCBarca.com

Wciąż nie wiadomo, kto zagra na prawicy Barcelony w przyszłym sezonie. Przyszłość Ousmane Dembélé pozostaje niepewna i Blaugran może nie być w stanie sprostać wymaganiom finansowym operacji Raphina. W tej sytuacji celem Katalończyków może być zrekrutowanie Ángela Di Maríi, który wciąż czeka na klubową ofertę z Camp Nou.

Argentyńczyk zostanie wolnym graczem 30 czerwca po wygaśnięciu jego kontraktu z PSG. Największe zainteresowanie Di Marią wyraził Juventus, który złożył zawodnikowi kolejne oferty. Według doniesień Włosi spełniają oczekiwania 34-latka pod względem zarobków i długości kontraktu do 2023 roku z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy. Juventus chce jak najszybciej dojść do porozumienia, ale Di María wstrzymuje swoją decyzję. Jak donosi Sportpowodem jest to, że piłkarz wciąż czeka na ofertę Barcelony.

Media zgadzają się, że Di María chciałby wrócić do Hiszpanii pod koniec swojej kariery, więc musiał postawić na przyjazd Blaugranagdzie może być dla niego miejsce. Do Duma katalońska Jednak priorytetem odejścia Dembélé jest Rafinha. Drawback polega na tym, że Leeds United ma bardzo wysokie oczekiwania finansowe dotyczące operacji, a rywalizacja z klubami takimi jak Arsenal i Tottenham może podnieść cenę Brazylijczyka. Gracz obecnie blokuje oferty innych drużyn, ponieważ jego celem jest Barça, ale transakcja może nie zostać zawarta.

O wiele łatwiej byłoby Barcelonie skłonić Di Maríę do przybycia na Camp Nou darmowym transferem. Argentyńczyk jest gotów powstrzymać się od odpowiedzi Juventusowi, mając nadzieję na wykonanie ruchu Blaugranachociaż Bianconeri zażądał od niego odpowiedzi jeszcze w tym tygodniu. We Włoszech uważa się jednak, że decyzja Di Maríi nie będzie nieunikniona.

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.