“Drużyna marzeń”. Nagranie treningu Świątek jest w sieci

Iga Świątek spotkała się z Hubertem Hurkaczem na kortach w Londynie. „To było bardzo miłe spotkanie” – podsumowała pierwsza na świecie rakieta w mediach społecznościowych.

Piotr Bobakowski

Iga Świątek

Instagram / www.instagram.com/iga.swiatek / Iga Świątek

  • Mamy rekord. Będzie to biało-czerwony Wimbledon

Iga Świątek i Hubert Hurkacz szykują się do występu podczas Wielkiego Szlema Wimbledon (turniej na kortach trawiastych odbędzie się w dniach 27 czerwca – 10 lipca).

W czwartek w Londynie Iga i „Hubi” miały okazję wspólnie trenować. “Ha! Huberta poznałam dziś na kortach i to było bardzo miłe spotkanie” – napisała Świątek na swoim koncie na Instagramie, gdzie zamieściła zdjęcie i movie ze szkolenia (patrz niżej).

Migawki pokazują, że świetnie się bawili. “Combine dream group” – komentował jeden z fanów tenisa. “I co, mieszanka?” – dodał kolejny kibic, sugerując, że para stworzy na korcie mistrzowski duet.

Tegoroczny Wimbledon będzie rekordowy dla polskiego tenisa. Pięć naszych singli (Świątek, Magda Linette, Magdalena Fręch, Maja Chwalińska i Katarzyna Kawa) wystąpi w turnieju głównym. W sumie na trawie Wimbledonu zaprezentuje się siedmiu Biało-Czerwonych (wśród śpiewaków Hurkacz i Kamil Majchrzak).

Zobacz ten submit na Instagramie

Wpis udostępniony przez Igę Świątek (@ iga.swiatek)

Zobacz „Może wykoleić się w jednej z pierwszych rund”. Mąż Radwańskiej ostrzega Boże Narodzenie „Weź się w garść”. Amerykanin ma urazę do świąt

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewspport: takie sceny widzimy bardzo rzadko. Co tam się działo!

Polub tenis na Facebooku


Komentarz

0

zgłoś błąd

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.