Dybala jednak nie dla Interu? Gigant wchodzi do gry. Piłka nożna

Paulo Dybala zakończy swoją przygodę z Juventusem pod koniec czerwca. Argentyński napastnik nie mógł dojść do porozumienia z klubem w sprawie przedłużenia kontraktu. Według najnowszych informacji piłkarz był zainteresowany przejściem do Interu Mediolan, który zaproponował mu czteroletni kontrakt. Teraz jednak Actual Madryt dołącza do gry dla gracza.

Obejrzyj wideo
Ile zarobiłby Robert Lewandowski, gdyby przeniósł się do Barcelony?

Paulo Dybala w Realu Madryt? Switch możliwy, ale pod pewnymi warunkami

Według włoskiego dziennika sportowego Tuttosporto, Actual mógł „poderwać” Inter Dybalę. Aby tak się stało z klubem, ofensywny pomocnik Marco Asensio musiałby się pożegnać. Wtedy madrycki klub mógł sobie pozwolić na przyciągnięcie Argentyńczyka. Sam napastnik otwarcie mówi, że chciałby przejść do Interu. Switch jest teraz prawie pewny, a Dybala zarabiałby 6 milionów euro rocznie w Mediolanie plus dodatkowy milion premii. Tak więc informacje o transferze do Realu mogą okazać się jedynie plotkami.

Jan Bednarek może zmienić klub. Chcę wyjść. 15 mln euro

Więcej treści sportowych znajdziesz także na Gazeta.pl

Dybala dołączył do Juventusu w 2015 roku. W barwach turyńskiego klubu rozegrał łącznie 293 mecze, strzelając 115 bramek. Poprzedni sezon zakończył z drużyną na 4 miejscu. Argentyńczyk pożegnał się już z fanami w emocjonalnym poście na swoim koncie na Instagramie.

– Trudno mi znaleźć właściwe słowa, by podziękować za tyle lat i emocje, które razem przeżyliśmy. Myślałem, że będziemy razem jeszcze przez wiele lat, ale los skierował nas na dwie różne ścieżki. Nigdy nie zapomnę tego, co zrobiliście dla mnie z każdym doświadczeniem, występem i strzelonymi golami. Dorastałem z tobą, uczyłem się nowych rzeczy, żyłem swoimi marzeniami – napisał do przodu.

Alphonse Areola i Łukasz FabiańskiFabiański może mieć poważnego rywala. Twist na Areola

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.