Dzień Ojca 2022. Wrona, Karaś i Damięcki ruszają się na zdjęciach z dziećmi

Bądź na bieżąco! Zegarek Plejady w Google Information

W Dzień Ojca każdy ojciec może poczuć się jeszcze bardziej wyjątkowo. Nie ulega wątpliwości, że choć zazwyczaj matkom przypisuje się większą rolę w procesie opieki i wychowywania dziecka – zwłaszcza w pierwszych latach życia – ojciec jest równie ważny w życiu każdego z nas. Wiele znanych pań pokazało w sieci swoich partnerów, którzy są ojcami ich dzieci. „Nasz bohater, który… uczy chłopców tego, co w życiu najważniejsze, miłości do ludzi i szacunku do każdej minuty naszego pięknego życia. Zawsze możemy na niego liczyć” – podkreśliła Katarzyna Zielińska, pokazując swojego męża Wojciecha Domańskiego oraz ich dzieci – 7-letniego Henryka i 5-letniego Aleksandra.

Resztę artykułu można przeczytać pod filmem:

Dla niektórych gwiazd jest to wyjątkowy Dzień Ojca, bo to pierwszy w nowej roli. Ostatnio ojcami zostali m.in. Andrzej Wrona i Robert Karaś. Zarówno oni, jak i inni znani ojcowie zachwycają się na zdjęciach ze swoimi pociechami. Wiele ramek opublikowanych w sieci może naprawdę Cię poruszyć.

Dzień Ojca 2022. Znani ojcowie na zdjęciach z dziećmi

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.