„EUFORIA”, „LEWYMANIA”. Lewandowski pokonał Neymara. Szał w Hiszpanii Piłka nożna

Obejrzyj wideo
Lewandowski zrobił furorę, ale Lewandowska skradła present. Nie pokazali tego w telewizji

Lewandowski, Lewandowski, Lewandowski – taki był pokaz prawie wszystkich kiosków w Barcelonie w sobotni poranek. Gazeta obok gazety i okładki najlepszego polskiego piłkarza. Są relacje z prezentacji, zdjęcia, wypowiedzi Roberta Lewandowskiego, ale także Joan Laporta, prezydent Barcelony. Są też zdjęcia Anny Lewandowskiej, całej rodziny i przyjaciół przedstawiciela Polski, którzy wspierali go w piątek podczas oficjalnego powitania przed katalońską publicznością. „Sport” i „Mundo Deportivo” przygotowały również specjalny plakat z Robertem Lewandowskim.

Co najlepsze, sytuację wokół Polaka najlepiej oddają tytuły: „EUFORIA” – krzyczy kataloński „Sport” na okładce. “LEWYMANIA” – dodaje “Mundo Deportivo” i pokazuje, że Robert Lewandowski pokonał już Neymara, ale nie tylko. 57,3 tys. pojawiło się w piątek na prezentacji kapitana reprezentacji Polski. wentylatory. To już drugi wynik w historii. Więcej kibiców pojawiło się dopiero na prezentacji Zlatana Ibrahimovica (60 tys.), a Lewandowski już na starcie wyprzedził: Neymara (56,5 tys.), Thierry’ego Henry’ego (30 tys.) i Ronaldinho (25 tys.).

“Lewandowski wprawił w euforię ponad 57 tysięcy widzów, którzy pojawili się na stadionie, by go przywitać. Już z “dziewiątką” na plecach. Polak przyjął nie tylko rolę lidera Barcelony, ale też obiecał, że zdobędzie wiele bramek, piszą dziennikarze. “Mundo Deportivo”.

Hiszpańskie media również podkreślają, jak bardzo Joan Laporta jest podekscytowana tym transferem. Prezydent Barcelony nazwał Polaka „najlepszym goliderem na świecie”, co wyraźnie podkreśla „Kataloński Sport”. Poza tym dziennikarze tej gazety bardzo krótko podsumowali switch Polaka. “Euforia”. I trzeba przyznać, że to idealne słowo na opisanie tego, co dzieje się wokół Roberta Lewandowskiego.

Sport.pl transmisje prosto z Barcelony

Prezentacja Roberta Lewandowskiego. Pierwszy mecz Polaka dla Barcelony na Camp Nou. A także reakcje kibiców, zdjęcia ze stadionu i miejsc, które teraz stają się sportowym i nie tylko sportowym domem kapitana reprezentacji Polski. Wszystko to można śledzić na Sport.pl dzięki relacjom specjalnego wysłannika Dominika Wardzichowskiego. Zdjęcia, smaki, relacje na żywo, zdjęcia i filmy. Do śledzenia w Sport.pl, a także na Instagramie i TikToku.

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.