Fabregas o Messim: Wróci do Barcelony. Zagra z Lewandowskim

Fabregasz był argentyńskim zawodnikiem przez trzy sezony. Razem zagrali w 126 meczach. Wygrali mistrzostwo Hiszpanii i Puchar Króla. Jednak większość swojej kariery Fabregas spędził w Anglii – w Arsenalu i Chelsea. Przez ostatnie cztery sezony był zawodnikiem AS Monaco.

Przed sezonem dołączył do Como, drużyny z włoskiej Serie B. To nie przypadek – właścicielami klubu byli indonezyjscy miliarderzy. Fabrgas również brał udział w akcjach. Tak samo ma być z Henrym. Hiszpan i Francuzi znają się bardzo dobrze ze wspólnych występów w Arsenalu. Wspólnie z byłym zawodnikiem m.in. Chlesea i reprezentacja Anglii Denis Smart, który jest dyrektorem klubu, mają sprawić, by Djarum Grup Como zagrało w lidze włoskiej za pieniądze.

Fabregas jednak wciąż żyje tym, co dzieje się w Barcelonie, zwłaszcza Messi. Obaj pochodzą z tego samego roku – 1987. Hiszpan podkreśla, że ​​jego marzeniem jest powrót Argentyńczyka do Barcelony. – Jako uczeń tego klubu mam nadzieję, że tak się stanie. Został mu tylko rok w Paris Saint Germain. To marzenie nie tylko klubu, ale i kibiców. I o tym mówię jako kibic Barcelony, mówi Fabregas.

Powrót Messiego to prawdopodobny ruch, bo marzenia Hiszpana podziela prezydent i trener Barcelony. Gdyby tak się stało, Argentyńczyk zagrałby w tym samym klubie z Robertem Lewandowskim.

– Jako prezydent czuję, że mam moralny dług wobec Messiego. Dlatego chcę dać mu kolejny wyjątkowy second w jego karierze. Myślę, że możemy to zrobić – powiedziała Joan Laporta w New York Occasions. – Messi zasługuje na to, by być tutaj ponownie – dodał Xavi Hernandez, trener Barcelony.


Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.