Farsa żużlowa i switch dekady. „To był dobry ruch”

Hitem transferowym jest z pewnością odejście Bartka Zmarzlika z Moich Bermud Stali Gorzów. Dwukrotny mistrz świata prawdopodobnie pojedzie do Motor Lublin. Pewnie dlatego, że na oficjalne podpisanie dokumentów trzeba poczekać do okienka transferowego w listopadzie.

– Dla mnie najlepszym rozwiązaniem byłoby zniesienie tego – mówi Pozharlik, komentując przepisy w tym zakresie. – To ciekawe posunięcie i dobre dla Bartka. Ta zmiana otoczenia też mu ​​wiele da – dodaje o transferze Zmarzlika. – Zobaczymy, co się stanie z gorzowską Stalą, bo do Bartka przyjechali fani. Ciekawe jest też, jak będzie wyglądał Lublin, który będzie miał u siebie najlepszego gracza na świecie – tłumaczy dziennikarz w rozmowie z Kamilem Tureckim.

Przed drużyną z Lublina poważne wyzwania, bo w przyszłym roku odbędą się wybory, a lubelski zespół jest w dużej mierze finansowany przez spółki Skarbu Państwa. Jak zauważył Kamil Turecki, zmiana układu sił na scenie politycznej może również wpłynąć na płynność finansową Motoru.

Zmarzlika w Lublinie, ale coraz więcej mówi się o wyjeździe Mikkela Michelsena i Maksyma Drabika do Częstochowy. – Maksym został wygwizdany podczas prezentacji podczas meczu Włókniarz – Motor. Gdy spiker wypowiedział jego imię, Maksym miał na uszach słuchawki. Wierzę, że wiedział, co go czekało w Częstochowie. Myślę jednak, że jeśli Drabik zostanie oficjalnie ogłoszony we Włókniarzu i zakończy się pierwszy dobry mecz, to kibice znów go pokochają.

Trwają również dyskusje na temat wprowadzenia KSM, czyli Obliczonej Średniej Meczu. Wiadomo, że nie stanie się to w przyszłym sezonie, ale nadejdą lata.

– Uważam, że wprowadzenie KSM jest konieczne. Konkurencja byłaby znacznie lepsza. Myślę, że to jest na razie rozwiązanie – tłumaczy Pożlik.

***

Knowledge utworzenia: dzisiaj, 12:48

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.