Flavio Paixao nadal to ma! Piękne gole w Ekstraklasie [WIDEO]

Kapitan piłkarzy Lecha przejął piłkę, którą otrzymał od Rafała Pietrzaka i jednocześnie minął atakującego Bożydara Czorbadjskiego, a następnie trafił w samo okienko bramki Henricha Ravasa.

Dla Flavio Paixao był to 102. gol w PKO BP Ekstraklasy. Lechia wyszła ze strefy spadkowej dzięki wygranej 3-2. Były to pierwsze punkty piłkarzy Lecha w tym sezonie.

Niedziela w PKO BP Ekstraklasie upłynęła pod znakiem znakomitych bramek – wcześniej w Poznaniu dekoracją meczu był strzał Rafała Wolskiego z Wisły Płock.

A także w meczu z Widzewem piękny strzał oddał Maciej Gajos, otwierając tym samym wynik meczu:

***

Jego wzrok pogarszał się z dnia na dzień. Najpierw w jednym oku. Zajęcia na hali, piłka uderzona w twarz i Michał Globisz był w szpitalu. Później widoczność w drugim oku przygasła. Mimo to na trybunach gdyńskiego stadionu wciąż można spotkać zasłużonego młodzieżowego trenera i wychowawcę – przyjeżdża na mecze, a koledzy opowiadają mu, co dzieje się na boisku. W “X-ray” opiekun złotych medalistów mistrzostw Europy sprzed lat opowiada o nauce nowego życia i ustawieniu głowy pod takim kątem, by na przystanku był widoczny numer nadjeżdżającego trolejbusu.

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.