Gorzka prawda o transferze Lewandowskiego. To nie brzmi dobrze dla Bayernu

Cezary Kucharski przez długi czas reprezentował piłkarskie interesy Roberta Lewandowskiego. Panowie od dawna nie współpracują, a ich obecne relacje są pełne kontrowersji i wzajemnych oskarżeń. Na początku czerwca nawet rozpoczął się proces. Prokuratura zarzuca agentowi m.in szantażowanie piłkarza Bayern Monachium i ujawnienie oficjalnych tajemnic.

Pomimo wszystko Kucharski nie unika możliwości wypowiedzenia się publicznie o „Lewym”. Niedawno opowiadał o zawiłościach transferu sprzed lat. Dlaczego nie Anglia? Cały czas słyszałem infantylne wyjaśnienia Roberta, że ​​w Anglii pada zbyt często. Więc mi wyjaśnił. Ale myślę, że prawdziwym powodem było coś innego. Myślał, że w Premier League może nie być tak skuteczny jak w Niemczech. Robert bardzo się tego bał„- powiedział portal sport1.de.

Ale już przemówił ponownie i ujawnił więcej.

Tak, Lewandowski tylko potwierdza switch? Fani: „Witamy w Barcelonie”

Nadal nie jest jasne piłkarska przyszłość Roberta Lewandowskiego. Piłkarz jasno wyraził swoje zamiary. Nie chce już grać w Bayern i nie zamierza realizować umowy. Chciałby opuścić klub latem tego roku. Mówi się, że najprawdopodobniej wstąpiłby w szeregi Barcelony.

Cezary Kucharski jednoznacznie oceniana jest postawa gracza. Wyjaśnił to w rozmowie ze Sport.pl.

Dodał, że „odkąd pamięta, Robert nie planował zakończenia kariery w Niemczech“dlatego właściwie” i tak długo grał dla Bayernu. – Co więcej, według menedżera, kierownictwo niemieckiego klubu od początku miało mieć świadomość, że Monachium nie jest ostatnim przystankiem w karierze Lewandowskiego.Nie mogą być zaskoczeni jego chęcią odejścia teraz– powiedział Kucharski.

Powiedział też, że – według jego wiedzy – Okay.Zwolennik reprezentacji Polski od dawna priorytetowo traktował switch do Hiszpanii. I wyjaśnił, jak to było kiedyś z tematem przeprowadzki do Realu Madryt.

Barcelona chce Lewandowskiego przed trasą w USA. Wypada knowledge prezentacji

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.