Grnik Zabrze potwierdzi switch pomocnika. Nieoczekiwany „powrót” do klubu Pique Nona

Górnik Zabrze rozpocznie kolejny sezon pod wodzą nowego trenera. Jan City został niespodziewanie odwołany, a nowy trener powinien zostać wkrótce ogłoszony. Media spekulują, że może go zastąpić Michał Gasparik lub Bartosch Gaul. Działacze klubu nie skupiają się tylko na znalezieniu nowego trenera.

Obejrzyj wideo
Ile zarobiłby Robert Lewandowski, gdyby przeniósł się do Barcelony?

Nawet nowy zawodnik Legii jest zaskoczony transferem. Pich komentarze do przelewu

Jean Mvondo wrócił do Górnika Zabrze. Klub potwierdza

Oficjalna strona Górnika Zabrze potwierdziła, że ​​Jean Mvondo zostanie w klubie na stałe. Pomocnik miał odejść z Ekstraklasy po zakończeniu poprzedniego sezonu, kiedy skończyła się jego pożyczka, a kwota wykupu wynosiła milion euro. Jak niedawno o sytuacji zawodnika opisał dziennikarz Piotr Koźmiński, jego switch na starych warunkach był nierealny, ale udało się go sfinalizować na innych warunkach.

– “Gigi”! Czekamy na Twój powrót. Życzymy wszystkiego najlepszego, dobrej postawy i samych sukcesów – możesz przeczytać w oświadczeniu Górnika.

Górnik powinien zacząć aktywnie działać na rynku transferowym w najbliższej przyszłości, gdyż zespół jest obecnie bardzo wąski. Wcześniej z drużyną z Zabrza pożegnali się Adrian Gryszkiewicz i Przemysław Wiśniewski.

Więcej tego typu treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Damian KądziorPiast odrzuca ofertę dla Kądziora i wbija szpilkę Lechowi. „Sam Damian byłby obrażony”

Mvondo to 24-letni zawodnik, który gra jako defensywny pomocnik. W minionym sezonie rozegrał dla Górnika Zabrze 20 meczów, w których zaliczył jedną asystę i generalnie spisywał się w nich przynajmniej dobrze. Jego nowy kontrakt będzie obowiązywał do czerwca 2024 roku z możliwością przedłużenia.

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.