Grzegorz Krychowiak na celowniku innych klubów. Doniesienia medialne

“Krycha” to ważna postać w reprezentacji Polski. Chociaż nadal ma kontrakt z drużyną Krasnodaru, wydaje się mało prawdopodobne, że nadal będzie grał dla klubu. Dość przypomnieć, że tuż po agresji Rosji na Ukrainę natychmiast zawiesił porozumienie i przeniósł się do Aten.

Liderzy AEK byli zadowoleni z jego gry i, jak informuje grecki „Sportime”, chcieliby go zatrzymać w swoich szeregach, choć zdają sobie sprawę, że nie będzie to łatwe. Głównie ze względu na zainteresowanie innych zespołów. Jak złapał Piotr Piotrowicz – tropy prowadzą w tym do Szwecji.

Grecki portal “Sdna” donosi, że Krychowiak mógłby trafić do Malmoe FF – klubu, który grał w ostatniej edycji Ligi Mistrzów. Ale to nie wszystko, bo portal zasygnalizował też, że sytuację gracza monitoruje Hertha Berlin.


Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.