Gulb-Laseczno. Prawie wpadła na leśne zwierzę. Zamiast tego upadła na drzewo

Kobieta straciła kontrolę nad pojazdem i wpadła na przydrożne drzewo. Została zabrana do szpitala.

Pierwszy incydent miał miejsce w czwartek (22 września) kilka minut po godzinie 4:00 na trasie Gulb-Laseczno. Oficer dyżurny policji w Iławie został poinformowany o samochodzie, który uderzył w drzewo. Na miejscu funkcjonariusze początkowo ustalili, że 29-letnia kobieta prowadząca Volkswagena na prostym odcinku drogi straciła kontrolę nad pojazdem w wyniku nagłego wtargnięcia zwierząt leśnych.

Kobieta skręciła na przeciwległy pas i uderzyła w drzewo. Została przewieziona do szpitala z obrażeniami. Kierowca jest trzeźwy, ma prawo prowadzić.

Tymczasem przed godziną 15:00 w Lubawie 21-letni łazik nie ustąpił pieszego na przejściu dla pieszych i przejechał go. 17-latek został przewieziony do szpitala w Olsztynie.

Jednak po godzinie 20:00 doszło do kolejnego wydarzenia, tym razem w gminie Lubawa. Początkowo okazało się, że 51-letni kierowca citroena na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z nieoświetlonym motorowerem. 16-latek trafił też do szpitala w Olsztynie.

kompilacja eka / KPP Iława

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.