Gwiazda powraca do gry. USA wzmocnione przed mundialem

Drużyna siatkówki z USA otrzyma ogromny impuls przed Mistrzostwami Świata. Główny napastnik wraca do drużyny.

Rafał Sierhej

Siatkarze z USA

Materiały prasowe / FIVB / Na zdjęciu: siatkarze z USA

Reprezentacja USA w Lidze Narodów praktycznie nie miała napastnika. Kyle Ensing nie jest siatkarzem, który gwarantuje odpowiednią jakość na tej pozycji.

Jego zastępca Kyle Russell też nie jest siatkarzem, który rozpala ogień w kibicach. Ten duet to po prostu duży spadek jakości w porównaniu do tego, do czego fani przyzwyczaili się oglądać Matthew Andersona.

Najlepszym przykładem nieufności Johna Sperawa do swoich napastników był finał wspomnianej Ligi Narodów. W nim żaden z duetu, który pojechał do Włoch, nie spełnił oczekiwań. Ostatecznie Torey Defalco, nominalny akceptor, zakończył mecz jako atakujący.

ZOBACZ WIDEO: Messi ciężko pracuje na początku sezonu, a żona?! Te zdjęcia to ewenement

Matthew Anderson wraca do sztabu po jego nieobecności. Jedną z największych gwiazd zespołu będzie ogromne wzmocnienie zespołu. Być może nawet automatem stawia Amerykanów wśród trzech największych faworytów.

Turniej rozpocznie się 26 sierpnia w Katowicach. Na inaugurację drużyna USA zmierzy się z reprezentacją Meksyku. W grupie Amerykanie czekają także na Bułgarów i Polaków. Z kolei finał walki o mistrzostwo świata zaplanowany jest na 11 września i odbędzie się również w katowickim Spodku.

Zobacz też:
Fani znów zakołysali! Nie ma biletów na mecze Polaków na mundialu
Osłabiona drużyna Włoch! Gwiazda nie zagra w mistrzostwach świata

zgłoś błąd

WP SportoweFakty

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.