Hiszpanie ujawniają imperium Lewandowskich. Sekret dziewięciocyfrowych zarobków

Robert Lewandowski zaprezentował się już w dwóch meczach jako zawodnik FC Barcelony. W El Clasico zadebiutował podczas tournée po Stanach Zjednoczonych, w którym Katalończycy pokonali Actual Madryt 1:0. W zremisowanym 2:2 meczu z Juventusem polski napastnik miał już dwie szanse na premierowego gola, ale żadnej nie wykorzystał.

Obejrzyj wideo
Widzew wrócił do ekstraklasy po ośmiu latach. “Nigdy już nie będzie chodzić sam”

Hiszpanie prześwietlili imperium Lewandowskich

Zanim Lewandowski grał z Juventusem, hiszpańskie media zdecydowały się na ekranizację polskiego imperium. „Marca” podkreśla, że ​​polski napastnik świetnie radzi sobie nie tylko na boisku, ale także w świecie biznesu. Jak podsumował magazyn Forbes, dzięki dużemu kontraktowi i serii umów sponsorskich przychody Lewandowskiego przekroczyły 30 mln euro. Tylko trzech graczy było w stanie zrobić więcej – Cristiano Ronaldo, Leo Messi i Neymar.

Switch Lewandowskiego budzi duże wątpliwości. „Sytuacja bez precedensu”

Według Forbesa Polak zarobił okay. 33 mln euro, z czego 20 miało pochodzić z jego kontraktu z czasów Bayernu Monachium. Pozostałe 13 mln euro pochodzi z jego umów z m.in. Nike, Huawei czy Procter & Gamble.

„Kluczową postacią do zrozumienia jego działalności jest jego żona”

Hiszpański „Marca” zwrócił też uwagę na markę Roberta Lewandowskiego „RL9”, której używa nawet jako nazwy swoich profili w mediach społecznościowych. Według hiszpańskich mediów kluczową postacią w zrozumieniu biznesu Polaka jest także jego żona, z którą prowadzi kilka projektów.

Anna Lewandowska prowadzi „Meals by Ann”, w którym Lewandowski ma własną gamę produktów. Tak jak współpraca Polaka z marką odzieżową 4F. Wraz z żoną otworzył również agencję marketingową, reklamową i PR „Stor9”. Co więcej, polski napastnik zainwestował także w Protos Enterprise Capital – polską firmę wspierającą internetowe startupy. Działalność Lewandowskiego obejmuje również RL9.Video games oraz restaurację The 9’s w Warszawie.

Jan Tomaszewski i Robert LewandowskiJan Tomaszewski zaatakował FC Barcelonę. „To świetny klub nation”

Ostatnie towarzyskie spotkanie FC Barcelony podczas amerykańskiej trasy odbędzie się w sobotni wieczór. O 1:00 czasu polskiego rywalem Barki będzie drużyna Patryka Klimali – New York Crimson Bulls w Nowym Jorku. Później Katalończycy powrócą do Hiszpanii. Oficjalna prezentacja Lewandowskiego na Camp Nou zaplanowana jest na piątek 5 sierpnia o godzinie 11:00. Debiut napastnika na stadionie nastąpi dwa dni później, w meczu Gamper Cup z meksykańskimi Pumami.

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.