Hiszpańskie media krytykują Lewandowskiego. Wszystko przez jego … samochód Pique None

W piątek na Camp Nou Robert Lewandowski został zaprezentowany jako nowy zawodnik FC Barcelony. Na stadionie Polaka witały tłumy, które zyskał sympatię zwracając się do nich po katalońsku. Uroczystość była szeroko komentowana, a głosom zachwytu pod adresem napastnika nie było końca. Kibice, którzy szturmowali sklep klubowy, by kupić koszulkę z jego imieniem, również szybko wyrazili uznanie dla zawodnika.

Obejrzyj wideo
Camp Nou – prezentacja Lewandowskiego

Kataloński „Sport” ostrzega Roberta Lewandowskiego i porównuje go do Leo Messi

Oprócz fali pozytywnych komentarzy po prezentacji Lewandowskiego, pojawiają się też te bardziej krytyczne. Lewandowski i jego żona Anna są bardzo aktywni w mediach społecznościowych i chętnie dzielą się swoim życiem z fanami. Pokazują swoją codzienność, ale także luksusy, w które się obracają. Zwrócił na to uwagę kataloński „Sport”, a dziennikarze odnieśli się głównie do samochodu, którym jeździ polski napastnik.

– Trzeba wytłumaczyć Lewandowskiemu, że żeby mieć fanów w kieszeni, powinien mówić po katalońsku. Ostrzegajmy go też, że samochody takie jak ten, którym jeździ, nie są popularne wśród piłkarzy Barcelony. Tutaj gracze nie wyróżniają się samochodami – pisał dziennik, odnosząc się do Bentley Continental GT Convertible, którego polski reprezentant po Katalonii najczęściej.

Więcej treści sportowych znajdziesz także na Gazeta.pl

Polsat Sport pokaże zbliżający się mecz Barcelony z Lewandowskim w składzie

Ciekawe porównanie dokonali też dziennikarze „Sportu”. Antoine Griezmann i Memphis Depay również używali samochodów luksusowych marek w swoim czasie w Barcelonie. Obaj zawodnicy nie mają zbyt dobrych skojarzeń z kibicami ze względu na brak sukcesów. Z drugiej strony odwołano Lionela Messiego i obecnego trenera drużyny Xaviego, którzy zdobyli liczne trofea dla Barcelony i byli gwarantem wysokiej jakości. Najbliższe miesiące pokażą, czy te porównania znajdą odzwierciedlenie w postawie Lewandowskiego.

Robert Lewandowski i prezes FC Barcelona Joan Laporta podczas oficjalnej prezentacji po podpisaniu kontraktu z FC Barcelona w Barcelonie 5 sierpnia 2022 roku.Dziennikarz z Barcelony: Dzięki Lewandowskiemu możemy teraz pośmiać się z Realu Madryt

Sport.pl transmisje prosto z Barcelony

Prezentacja Roberta Lewandowskiego. Pierwszy mecz Polaka dla Barcelony na Camp Nou. A także reakcje kibiców, zdjęcia ze stadionu i miejsc, które teraz stają się sportowym i nie tylko sportowym domem kapitana reprezentacji Polski. Wszystko to można śledzić na Sport.pl dzięki relacjom specjalnego wysłannika Dominika Wardzichowskiego. Zdjęcia, smaki, relacje na żywo, zdjęcia i filmy. Do śledzenia w Sport.pl, a także na Instagramie i TikToku.

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.