Hrabstwo. Kiedy z nieba spływa upał. Jak pomóc zwierzakowi, który cierpiał w czasie upałów

W czasie upałów ludzie czują się nieswojo, ale stosunkowo łatwo jest im się ochłodzić. Czy mogą pić, schować się w cieniu lub w klimatyzowanym pomieszczeniu? Zwierzęta nie mają tylu opcji. Jak możemy pomóc naszemu psu w czasie upałów i co możemy zrobić, gdy nasz pupil się przegrzeje lub, co gorsza, dostanie udaru cieplnego?

Często na drzwiach sklepy widać napis, że zwierzęta nie mają do nich wstępu. Zwierzęta są tolerowane, ale zwykle dotyczy to mniejszych ras psów. Tylko niektóre sklepy pozwalają na wejście psy przewodnicy. Dlatego właściciele zmuszeni są zostawić swojego pupila przy wejściu, a co gorsza – zamykają pupila w samochodzie na parkingu.

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.