Hurkacz poznał swojego pierwszego rywala w Montrealu. Szybka szansa na rewanż. Tenis ziemny

Ostatnie tygodnie nie były udane dla Huberta Hurkacza (10. ATP). W czerwcu Polak wygrał turniej w Halle, pokonując w finale lidera rankingu ATP Daniiła Miedwiediewa. Jednak później nastąpiła decydująca obniżka. Najpierw 25-latek przegrał w pierwszej rundzie Wimbledonu. Potem musiał uznać wyższość Alejandro Davidovich Fokina (36. ATP). Na tym samym etapie konkursu pożegnał się z imprezą w Waszyngtonie. Emil Ruusuvuori (44. ATP) był silniejszy na amerykańskich kortach niż Hurkacz. Teraz jest szansa na przełamanie Polaka. Tenisista wystąpi w turnieju ATP 1000 w Montrealu.

Obejrzyj wideo
Skoczkowie narciarscy „w piaskownicy tenisowej”. Kamil Stoch uspokaja Igę Świątek

Hubert Hurkacz poznał imię pierwszego przeciwnika w Montrealu. Szansa na rewanż

Polak rozpocznie rywalizację na kanadyjskich kortach od drugiej rundy. I okazuje się, że w pierwszym meczu będzie miał okazję zrewanżować się za porażkę w Waszyngtonie. Bo jego pierwszym rywalem będzie Emil Ruusuvuori.

Więcej informacji na stronie głównej Gazeta.pl.

Serena Williams pokazała, że ​​jest świetną mistrzynią. “Nie do wiary” [WIDEO]

Fin wyeliminował Stana Wawrinkę (322. ATP) 6:3, 3:6, 6:3 w poniedziałek. Pojedynek Hurkacza z Ruusuvuori będzie ich drugim starciem w historii rozgrywek. Mecz rozpocznie się w nocy z wtorku na środę około godziny 14.00 czasu polskiego.

Oprócz rozgrywek singlowych 25-letni tenisista gra również w deblu. W Montrealu miał stworzyć parę z Johnem Isnerem, z którym już w tym roku wygrał turniej ATP Masters 1000 na kortach twardych w Miami. Z partii wycofał się tylko Amerykanin. W tej sytuacji do Hurkacza dołączył Jan Zieliński. W pierwszej rundzie polski duet spisał się świetnie i w dwóch setach pokonał Niemca Tima Puetza i Nowozelandczyka Michaela Venusa 6:3, 7:6 (7-4).

iga gra3Świątek opowiada o biznesie. “Musiałem dorosnąć w bardzo krótkim czasie”

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.