I jeszcze. Media huczą o Shakirze i Pique

Hiszpańskie media rozwodzą się z Gerardem Pique i Shakirą. Wyglądało to na ciężką walkę w sądzie o prawo do opieki nad dziećmi. Teraz jednak nastąpił przełom w tej sprawie.

MK

Shakira i Gerard Pique

PAP / EPA / Na zdjęciu: Shakira i Gerard Pique

To była wielka niespodzianka. Wiele lat później Gerard Pique i Shakira zakończyli swój związek. Według informacji, które pojawiły się w hiszpańskich mediach, piłkarz miał nie być wierny swojej partnerce.

Oboje przygotowują się do rozwodu. Kwestią kontrowersyjną były prawa do opieki nad dziećmi. Piosenkarka zaproponowała, że ​​zaopiekuje się Sashą i Milanem i przeprowadzi się z nimi na Florydę.

Nieoficjalnie krążyły plotki, że Pique może nawet przenieść się do Interu Miami, aby być jak najbliżej swoich synów.

Według La Vanguardii Pique i Shakira mieli dojść do porozumienia. Uzgodnili, że piłkarz zajmie się ich dziećmi w sierpniu. Mają spędzić razem dwa tygodnie.

Wizyta synów zbiegnie się z początkiem sezonu Hiszpanów. Jego FC Barcelona zagra o Gamper Cup przeciwko meksykańskiej Pumas UNAM 7 sierpnia. W najbliższą sobotę (13 sierpnia) Katalończycy zmierzą się z Rayo Vallecano.

Kancelarie reprezentujące obie strony dążą do jak najszybszego rozwiązania sytuacji. Według dziennikarzy jest duża szansa, że ​​Milan i Sasha będą kontynuować naukę w Barcelonie w nadchodzącym roku szkolnym.

Przeczytaj także:
– Tak bawi się syn oligarchy. Towarzyszy mu piękna modelka
– Syrenka o idealnym brzuchu. Fani oszaleli na jej punkcie

ZOBACZ WIDEO: Messi ciężko pracuje na początku sezonu, a żona?! Te zdjęcia to ewenement

zgłoś błąd

WP SportoweFakty

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.