„Intencje Fury’ego mogą być nieczyste”. Nie będzie hitowej walki?

Jeszcze kilka dni temu mogło się wydawać, że pojedynek Tysona Fury’ego z Anthonym Joshuą był tylko kwestią podpisania kontraktu. Eddie Hearn rzuca jednak nowe światło na sprawę.

Piotr Bobakowski

Antoniego Jozuego

Reuters / Na zdjęciu: Anthony Joshua

– Kontrakty zostały wysłane do personelu Anthony’ego Joshuy. Teraz czekamy na ich zrecenzowanie i podpisanie, abyśmy mogli wziąć udział w jednym z największych wydarzeń w brytyjskim boksie – zapowiedział kilka dni temu Frank Warren w rozmowie z mediami (więcej TUTAJ).

Przebojowa walka w wadze ciężkiej miałaby się odbyć 3 grudnia w Cardiff. Promotor Joshua Eddie Hearn obawia się, że najbliższym rywalem „Króla Cyganów” na ringu nie będzie jego podopieczny, ale… Manuel Charr!

– Myślę, że Fury będzie teraz walczył z Charrem. Im więcej o tym myślę, tym więcej rzeczy widzę. Kontrakt dostaliśmy tydzień temu. Był strasznie przygotowany. Myślę, że oni (obóz Fury’ego) chcą, aby nasz czas na podpisywanie się skończył, powiedział Hearn w wywiadzie dla iFL TV.

ZOBACZ WIDEO: Mocne słowa. Sędzia wyjaśnił, dlaczego Janikowski – Breese przerwał walkę
Przedstawiciel AJ dodał, że “Intencje Fury’ego mogą być nieczyste” i tak naprawdę nie chce dojść do porozumienia.

– Nie podpiszemy umowy, która nie chroni kompleksowo interesów Joshuy. Uzgodniono podział finansowy 60/40 na rzecz Fury’ego, ale nie ma zgody co do podziału wpływów z transmisji. Coś mi mówi, chciałbym się mylić, że dla Fury’ego te negocjacje to tylko część widowiska – podsumował Hearn.

Patrzeć:
Była konkretna information. W tym dniu Joshua ma walczyć z Fury

Pomóż nam ulepszyć WP SportoweFakty. Odpowiedz na dwa krótkie pytania.

zgłoś błąd

WP SportoweFakty

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.