Jak zwiększyć zyski po sezonie? Jest sprawdzony sposób

Ruszyła rejestracja podmiotów do akcji “POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”. Dzięki niej turyści mogą odkrywać piękno naszego kraju w korzystnych cenach, a przedsiębiorcy – budować długotrwałe relacje z gośćmi i docierać do jeszcze szerszego grona odbiorców.

To szansa dla przedsiębiorców z branży turystycznej, hotelarzy, restauratorów, a także organizacji i instytucji związanych z obsługą ruchu turystycznego, organizatorów wydarzeń sportowych i kulturalnych na pozyskanie nowych klientów, a także na bezpłatną reklamę i poszerzenie oferty turystycznej pora roku.

Kampanię realizuje Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polska Organizacja Turystyczna. W tym roku powraca po długiej przerwie i to w nowej odsłonie. Przez dwa listopadowe weekendy – 18-20 i 25-27 listopada – przedsiębiorcy będą czekać na turystów ze specjalnymi ofertami.

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.