Jakub Kiwior odpowiedział na propozycję przejścia do West Ham Soccer

West Ham United nieco zaskakująco złożył dziś ofertę na Jakuba Kiwiora, która wyniosła 12 mln euro. Reprezentant Polski po bardzo udanym sezonie przyciągnął uwagę większych klubów, a Anglicy postanowili zrobić pierwszy krok.

Obejrzyj wideo
Lewandowski czy Messi? Pytamy fanów w Barcelonie. Miażdżąca różnica

Bartłomiej Drągowski już w Spezii: negocjacje były skomplikowane

Media: Jakub Kiwior podjął decyzję. Nie porusza się z Serią A

Jednak według dobrze zorientowanego w realiach transferowych Santi Aouny, reprezentant Polski rozważył już ofertę zespołu Premier League i zdecydował się pozostać przy Spezii. Ma to wynikać z nadchodzących mistrzostw świata: – Obrońca będzie chciał zostać w swoim klubie jeszcze jeden sezon, gdzie będzie miał gwarancję gry – napisał Aouna.

Przejście do nowej ligi i potencjalny brak szybkiej aklimatyzacji może zdecydowanie negatywnie wpłynąć na jego szanse na powołanie do Mundalu. Kiwior zakłada jednak, że mógłby zmienić klub w ciągu roku, a chętnych na kontrakty jest wiele.

Santi Aouna informuje, że sytuację Polaka obserwują również aktualni mistrzowie Włoch AC Milan, Napoli i Bayer Leverkusen. – Te kluby pójdą za nim w przyszłym sezonie – dodał dziennikarz.

Więcej tego typu treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

PSG przynosi gwiazdę Napoli.  Umowa pięcioletniaPSG przynosi gwiazdę Napoli. Umowa pięcioletnia

Decyzja 22-latka jest zrozumiała. Reprezentant Polski złapał wiatr w żagle w połowie poprzedniego sezonu i wtedy dał się poznać. Szybki switch do mocniejszego klubu może się odbić, a co więcej, działacze Spezii mają nadzieję, że po ewentualnym udanym mundialu i jego dobrej dyspozycji w lidze uda im się go sprzedać za jeszcze większą kwotę. W poprzednim sezonie Kiwior rozegrał 22 mecze w Serie A.

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.