Jan Bednarek: Kluczowym momentem był początek drugiej połowy

Reprezentacja Polski przegrała z Holandią 0:2. „Oranje” zaprezentowało wysoką kulturę gry w Warszawie i strzeliło „Biało-Czerwoni”. – Przeciwnik takiej klasy musiał wykorzystać nasze błędy – powiedział Jan Bednarek.

W wywiadzie pomeczowym dla Polsatu Sport obrońca reprezentacji Polski wskazał, która część meczu zadecydowała o porażce naszego zespołu. – Myślę, że kluczowym momentem był początek drugiej połowy, kiedy zdobyliśmy haj i stworzyliśmy dwie niebezpieczne sytuacje. Zagraliśmy dobrą partię, zagraliśmy dobrze i właśnie wtedy straciliśmy drugiego gola. Na boisku były luki, było kilka błędów w składzie. Przeciwnik takiej jakości musiał wykorzystać nasze błędy – przeanalizował stoper.

ZOBACZ TAKŻE: Cezary Kulesza potwierdził pogłoski w mediach. Wiadomo, z kim Polacy zmierzą się tuż przed wyjazdem na mundial

Bednarek podzielił się również pierwszymi wnioskami wyciągniętymi na miejscu. – Ten mecz pokazał, że przez całą grę trzeba być skoncentrowanym. Na tym poziomie nie ma miejsca na rozproszenie uwagi. Musimy teraz dokładnie przeanalizować to starcie i zobaczyć, co zrobiliśmy źle, powiedział 26-latek.

Polacy przegrali trzeci mecz z rzędu na Stadionie Narodowym w Warszawie. W listopadzie ubiegłego roku przegrali 1:2 z Węgrami, w czerwcu tego roku 0:1 z Belgią, a teraz 0:2 z Holandią. – Zabrakło nam odwagi. Znowu przegramy w domu. Powinniśmy trzymać piłkę dłużej, kiedy ją odzyskiwaliśmy. Nie mogliśmy zrobić dobrego pierwszego przejazdu i zapłaciliśmy za to – przyznał Bednarek.

W niedzielę Polacy zagrają na wyjeździe z Walią.

JŻ, Polsat Sport

Przejdź do Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i aktualności na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.