Jarrell Miller wraca na ring. Przywiózł wagę 155 kilogramów

Jarrell Miller wraca na ring. Przywiózł wagę 155 kilogramów

Po ponad trzech i pół letniej przerwie Jarrell Miller (23-0-1, 20 KO) wraca na profesjonalny ring. Zabójca Mariusza Wacha i Tomasza Adamka zmierzy się z Arielem Estebanem Bracamonte na gali w Buenos Aires. Uwagę kibiców przykuła ilość kilogramów, które przywiózł na wagę Amerykanin.

„Huge Child” ważyło 341 funtów (około 155 kilogramów) podczas oficjalnej ceremonii ważenia. To najwyższa waga w dotychczasowej karierze Millera. Warto dodać, że jego przeciwnik przywiózł wagę 138,6 kg. Oznacza to, że w sobotę na ring w stolicy Argentyny wjedzie prawie 300 kg.

ZOBACZ TAKŻE: PBP 8: Karta walki

Amerykanin po raz ostatni pojawił się na ringu w listopadzie 2018 roku przeciwko Bogdanowi Dinu. W czerwcu 2019 Miller miał zmierzyć się z Anthonym Joshuą. Stawką pojedynku miały być trzy mistrzowskie pasy wagi ciężkiej. Ostatecznie do walki nie doszło, bo „Huge Child” złapano przy użyciu aż trzech zakazanych środków. Niedługo potem znów znalazł się na dopingu, a jego zawieszenie zostało przedłużone. Ostatecznie, po serii kontroli, „Huge Child” pozwolono wrócić w ten weekend.

Polscy kibice mogą kojarzyć Millera z walkami z Mariuszem Wachem i Tomaszem Adamkiem. W listopadzie 2017 roku Amerykanin pokonał Wacha przez TKO, a niespełna rok później znokautował Adamka.

mtu, Polsat Sport

Przejdź do Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i aktualności na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.