Kampania enel-sport ze słynnym narciarzem Andrzejem Bargielem na ekranach Cinema Metropolis

Wiodąca klinika ortopedii, rehabilitacji i medycyny sportowej enel-sport, należąca do ogólnopolskiej sieci medycznej ENEL-MED oraz sieci kin Cinema Metropolis, wspólnie promuje odpowiedzialne podejście do sportu. Twarzą kampanii „Nic Cię nie pokona” był Andrzej Bargiel, pierwszy człowiek, który zjechał na nartach ze szczytu K2. To pierwsza kampania kinowa w historii marki enel-sport i całej Grupy ENEL-MED, do której należy marka. Realizowany jest tylko w kinach Cinema Metropolis i jest początkiem wieloletniej, kompleksowej współpracy. Działania w kinach koordynuje New Age Media oraz ona sama kampania powstała we współpracy z agencją reklamową AntGo oraz Studia Financial institution.

Według danych GUS prawie 37% deklaruje uprawianie sportu lub jakiejkolwiek formy rekreacji ruchowej. kobiet i ponad 41 proc. mężczyźni[1]. Większość ludzi uprawia sport dla zabawy i rozrywki, zapominając o tym, że przed jakąkolwiek aktywnością warto zadbać o odpowiednie przygotowanie ciała. Nieprzestrzeganie tej prostej zasady może skutkować przykrymi konsekwencjami w postaci mniej lub bardziej poważnych obrażeń. Wśród najczęściej wymienianych przez lekarzy urazów dotykających osoby ćwiczące są m.in. urazy stawu kolanowego i skokowego oraz zerwania więzadeł.

– Przychodnie Enel-sport często trafiają do pacjentów z urazami, których można było uniknąć dzięki odpowiedniej profilaktyce. Większość ludzi spędza dużą część dnia przed ekranem komputera. Wychodzą z biura i bez odpowiedniego przygotowania rozpoczynają treningi na siłowni, organizują forsowne wycieczki rowerowe czy biegi. Przetrenowanie, brak rozgrzewki, spóźniona wizyta u lekarza z kontuzją, a także ignorancja lub niewłaściwa ocena możliwości swojego organizmu może skończyć się naprawdę nieprzyjemnymi konsekwencjami – mówi Remigiusz Rzepka, dyrektor medyczny ds. rehabilitacji kliniki enel-sport.

Profesjonalny diagnostykaTreningi opracowane przez doświadczonego specjalistę i odpowiednio zaplanowana regeneracja to nie tylko klucz do sukcesu sportowego, ale także pewność, że organizm nie zawiedzie w najmniej oczekiwanym momencie. W tym kontekście ważne jest zarówno odpowiednie przygotowanie, jak i regeneracja po wysiłku. Planując aktywność fizyczną warto o tym pamiętać trening przygotowania motorycznegooraz wspólnie ze specjalistą zdiagnozujemy mocne i słabe strony Twojego organizmu – także w kontekście indywidualnej podatności na kontuzje.

Celem kampanii „Nothing Beats You” jest pokazanie pasjonatom sportu, jak bezpiecznie i skutecznie przygotowywać swoje ciało do treningu i zawodów, aby uniknąć kontuzji. Kampania obejmuje projekcję 90-sekundowego spotu w wybranych kinach sieci Cinema Metropolis w Warszawie i Łodzi.

Cieszymy się, że inne firmy dostrzegają wartość i potencjał kina i decydują się na włączenie go do media planów. Spot enel-sport jest w 100% przygotowany z myślą o kinie. Oglądany w ciemnym pomieszczeniu, na dużym ekranie, z najwyższej jakości obrazem i dźwiękiem, robi ogromne wrażenie. Dodatkowo bohater spotu, utytułowany skialpinista Andrzej Bargiel, porusza ważną kwestię podejścia do aktywności fizycznej, zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. Dbałość o kształtowanie nawyku zdrowego ruchu to najlepsza inwestycja w długoterminowe sukcesy zdrowotne i sportowe – podkreśla Jakub Krasuski, Kierownik Sprzedaży Reklam w New Age Media.

Sam podkreśla wagę prawidłowego zaplanowania wysiłku i odpowiedniego przygotowania Andrzej Bargielco często wskazuje, że bez nich nie da się osiągnąć celów sportowych. Znany z niesamowitego zejścia ze szczytu himalajskiego ośmiotysięcznika Bargiel zawsze podkreśla, że ​​jego receptą na sukces są codzienne nawyki oraz odpowiednio ustawione i indywidualnie zaprojektowane cykl treningowy.

– Kiedy chcesz realizować swoje marzenia, Twoje ciało nie może Cię zawieść – podsumowuje pokrótce istotę kampanii Andrzej Bargiel.

Movie promocyjny kampanii: https://youtu.be/EZn3SZdOls8

[1] Raport GUS 2022, Uczestnictwo w sporcie i rekreacji ruchowej w 2021 r.

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.