„Kinowa atmosfera”. Dziwna sytuacja na meczu Polek

Egipski mrok zapanował na trybunach hali w Arnhem w Holandii, gdzie Polki rywalizowały z Chorwatkami podczas Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Kobiet 2022.

Piotr Bobakowski

Kamila Witkowska

Materiały prasowe / FIVB / Na zdjęciu: Kamila Witkowska

Grupa polskich kibiców, która zebrała się w Arnhem podczas piątkowego meczu Polska-Chorwacja w ramach mistrzostw świata w siatkówce kobiet (relacja TUTAJ) nie kryła zdziwienia… nieprzeniknionymi ciemnościami na widowni.

Organizatorzy nie powiedzieli, czy brak oświetlenia na trybunach jest formą oszczędzania energii elektrycznej, czy też nastąpiła awaria. W każdym razie było tam naprawdę bardzo ciemno.

Jakub Bednaruk skomentował sprawę na Twitterze. “Mistrzostwa Świata Kobiet w Siatkówce w cieniu (dosłownie) oszczędzania energii elektrycznej. Światła na trybunach są wyłączone” – napisała na Twitterze była siatkarka, obecnie ekspert Polsatu Sport.

Atmosfera podczas spotkania Biało-Czerwonych przypominała salę kinową, gdzie oświetlony jest tylko ekran – w tym przypadku boisko.

„Elegancka, kinowa atmosfera”, „Teatralnie. Tylko najważniejsi ludzie w centrum uwagi”, „Kolejna impreza i kolejny absurd”, „Dlaczego jest tam tak ciemno?” – napisali w komentarzach kibice siatkówki.

Patrzeć:
Ruszają mistrzostwa świata w siatkówce. Gdzie oglądać mecze Polek?

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewspsport: Andrejczyk na wakacjach. Wybrała niezwykły kierunek

Pomóż nam ulepszyć WP SportoweFakty. Odpowiedz na dwa krótkie pytania.

zgłoś błąd

WP SportoweFakty

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.