Kisvarda Grasp Good – Debreceni Vasutas Sport Membership 2-2 (0:0). Liga – Pierwsza kolejka

Jedenastka nie spotykała się zbyt często na boisku. Drużyna DVSC wygrała cztery razy na 12 meczów, ale przegrała więcej, bo pięć razy. Trzy mecze zakończyły się remisem.

Pierwszym ważnym wydarzeniem w meczu była kara zawodnika. W 22. minucie sędzia pokazał żółtą kartkę Matheusa Leoniego z Kisvardy Grasp Good, aw 30. minucie żółtą kartkę otrzymał Norbert Kundrak.

W 39. minucie Norberta Kundraka zastąpił Janos Ferenczi. W 45. minucie nastąpiła zmiana w drużynie DVSC. Sana Gomes dołączyła do Christiana Manrique. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Kisvarda Grasp Good w 50. minucie spotkania, kiedy to Driton Camaj strzelił pierwszego gola z rzutu karnego. Między 55 a 72 minutą zawodnicy Kisvardy Grasp Good: Bence Otvos, Driton Camaj, Jasir Asani, Lucas opuścili boisko, a ich miejsce zajęli: Rafał Makowski, Jaroslav Navratil, Czerna Gabor, Yanis Karabelyov. Również w drużynie przeciwnej trener zarządził przetasowanie na boisku, Jozsefa Vargę i Doriana Babuńskiego zastąpili: Peter Barath i Donat Barany.

Na 20 minut przed końcem drugiej połowy sędzia ukarał Lucasa, dobrego zawodnika Kisvarda Grasp.

Wysiłki DVSC jedenastu ostatecznie przyniosły efekt bramkowy. W 85. minucie Balazs Dzsudzsak strzelił wyrównawczego gola.

Chwilę później trener DVSC postanowił obronić wynik. W 86. minucie postawił na obronę. Pomocnikiem Bence Sosy był Zsombor Bevardi, typowy obrońca, który pomagał swojej drużynie w obronie wyniku. Trener okazał się dobrym strategiem, jego decyzja pozwoliła drużynie DVSC utrzymać remis. Pomimo obstawiania obrony, DVSC zdołało strzelić gola i wygrać.

Piłkarze Kisvardy Grasp Good szybko odpowiedzieli bramką. W 87. minucie Rafał Makowski wszedł na listę strzelców.

Sędzia pokazał żółte kartki Kisvard Grasp Good: Viktor Hei w 89. i Otton Hindrich w 90. minucie. Pod sam koniec starcia nastąpiła zmiana w drużynie Kisvardy Grasp Good. Mario Ilievski dołączył do Jasmin Mesanovic.

DVSC jedenaście nie pozwoliło rywalom długo cieszyć się bramką. W 90. minucie wynik ustanowił Donat Barany.

Wynik nie zmienił się do końca meczu. Mecz zakończył się wynikiem 2-2.

Z przebiegu meczu nie wynikało, że któraś z drużyn będzie w stanie przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Posiadanie piłki zostało równomiernie rozłożone między obie drużyny. Losowanie od samego początku „wisiło w powietrzu”. Obie drużyny trzymały piłkę praktycznie przez ten sam czas. Mecz był bardzo wyrównany, od pierwszej do ostatniej minuty.

Sędzia przyznał cztery żółte kartki zawodnikom Kisvardy Grasp Good, podczas gdy zawodnicy DVSC pokazali jedną.