Kłopoty Fabiańskiego w West Hame. Klub znalazł swojego następcę Soccer

37-letni Fabiański gra w „Młotach” od 2018 roku i od tego czasu jest niekwestionowanym zawodnikiem wyjściowej „11”. W tym sezonie jest również starterem Premier League, chociaż West Ham przywiózł Alphonse Areola z PSG.

Obejrzyj wideo
Lewandowski, Piszczek i Dudek w Alei Gwiazd. „Chciałbym tu znowu zagrać”

Bono przyjdzie, jeśli Fabiański odejdzie. Pieniądze zadecydują

Hiszpańska “La Razon” informuje, że Sevilla zezwala na sprzedaż marokańskiego bramkarza. Co prawda klauzula w jego kontrakcie to 50 mln euro, więc klub ze stolicy Andaluzji jest skłonny do negocjacji. Bono jest jednym z wyróżniających się bramkarzy w Hiszpanii, aw zeszłym sezonie wygrał nawet Zamora Trofeo dla najlepszego bramkarza.

Jednak wiele będzie zależało od formy i występu Łukasza Fabiańskiego. Mimo, że jego kontrakt wygasa w czerwcu 2023 roku, West Ham dopuszcza możliwość przedłużenia kontraktu z zawodnikiem, który wykazał się wysokim poziomem i zaangażowaniem od momentu przybycia. Zwłaszcza, że ​​obecnie wygrywa rywalizację o miejsce w podstawowym składzie kosztem Alphonse’a Areoli, który rok temu został wypożyczony do ekipy Davida Moyesa, a latem wykupiony od PSG za ponad 9 mln euro.

Więcej takich informacji można znaleźć na Gazeta.pl

Fabiański gra, ale West Ham nie wygrywa

Drużyna Davida Moyesa źle weszła w nowy sezon i wygrała tylko jeden mecz w Premier League przed przerwą narodową i jest w strefie spadkowej na 18. miejscu z zaledwie 7 punktami na koncie. „Młoty” nieco lepiej radzą sobie w europejskich pucharach, gdzie w Europejskiej Lidze Konferencyjnej wygrali do tej pory dwa mecze, choć Steaua Bucharest i Silkeborg IF nie są rywalami w podobnej klasie jak te z rozgrywek angielskiej Premier League.

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.