Kocioł w Bayernie. Władze klubu wskazały największego winowajcę kryzysu: piłkę nożną

Bayern Monachium ma najgorszy begin sezonu od 21 lat. Po siedmiu ligowych meczach Bawarczycy zajmują piąte miejsce w tabeli i mają pięć punktów straty do lidera Unii Berlin. W ostatniej kolejce drużyna z Monachium ponownie zawiodła i przegrała z Augsburgiem 0:1. Ze względu na kiepski występ dużo mówiło się o dymisji Juliana Nagelsmanna, a Kicker poinformował również, że piłkarze byli krytyczni wobec trenera. Z kolei „Bild” twierdzi, że gracze nie lubią Nagelsmanna, a Nagelsmann miał nazwać ich po jednej z gier „bandą kurczaków”.

Obejrzyj wideo
Najlepsze podsumowanie reprezentacji Polski. “Nadal w to nie wierzę”

Lewandowski oskarża rywala. „Chciał połamać mi nogi”. Zambrano reaguje

Spotkanie w Bayernie. Władze znalazły winowajcę

Zupełnie inną wersję prezentują dziennikarze serwisu sport1.de. Ich zdaniem Naglesmann nie jest w tej chwili przeciwny szatni, choć media regularnie donoszą, że niektórzy zawodnicy są niezadowoleni z czasu, jaki otrzymują na boisku. Trener ma jednak wsparcie Joshuy Kimmicha, który jest jednym z najważniejszych graczy Bayernu i ma wiele do powiedzenia w szatni. Według Kerry Hau, Kimmich ma być „fanem” Nagelsmanna i jego metod.

Co ważne, Hau potwierdził również to, co donosiły wcześniej inne media. Trener Bayernu wspierał także kierownictwo klubu. Według dziennikarza, zarówno Oliver Kahn, jak i Hasan Salihamidzić są zdania, że ​​przyczyną złych wyników w ostatnim czasie jest to, że drużyna nie wykorzystuje wielu szans, jakie stwarza.

Mimo to niemieckie media regularnie poruszają kwestię zwolnienia i zastanawiają się, kto mógłby go zastąpić. Według Sport1.de, Thomas Tuchel, Zinedine Zidane i Mauricio Pochettino znajdują się na krótkiej liście potencjalnych nowych trenerów Bayernu.

Dziennikarz ujawnił, jak Bayern podchodzi do Harry'ego Kane'a.  Kontakt i prośbaDziennikarz ujawnił, jak Bayern podchodzi do Harry’ego Kane’a. Kontakt i prośba

Po przerwie narodowej Bayern będzie miał okazję przełamać złą passę. Następnie zmierzy się z Bayerem Leverkusen. Spotkanie zaplanowano na 30 września o godzinie 20:30.

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.