Kolejny piłkarz zajmie się e-sportem. Podążył śladami Neymara, Beckhama i Casemiro Sport

Virgil van Dijk nie tylko lubi grać w gry w wolnym czasie, ale także o wiele głębiej angażować się w całą społeczność e-sportową. Holender właśnie stał się twarzą i udziałowcem w Tundrze. Organizacja ma pod swoimi skrzydłami piłkarzy takich tytułów jak Dota 2, Fortnite czy FIFA.

Obejrzyj wideo

Wiele agency próbowało stworzyć symulator tenisa na miarę futbolu FIFA. Jak poradził sobie Matchpoint?

Kolejny piłkarz w e-sporcie

Esport stale się rozwija i jak wyraźnie widać to nawet spoza branży. Trasy sportów tradycyjnych i elektronicznych coraz częściej przecinają się. Wielu sportowców decyduje się na inwestycje w tej dziedzinie. Virgil van Dijk nie jest tu prekursorem.

Piłkarze tacy jak Sergio Aguero, Lucas Paqueta czy Casemiro zbudowali już od podstaw własne organizacje. W Polsce w społeczność esportową zaangażowani są Marcin Gortat i Paweł Fajdek, którzy są uczestnikami Polskiej Ligi Esportowej.

Sam Van Dijk jest bardzo optymistycznie nastawiony do współpracy z Tundrą. Holender wierzy, że jego osobowość podbije jedynie medialne doniesienia marki, umożliwiając jej jeszcze bardziej konkretną ekspansję.

Jestem bardzo podekscytowany dołączeniem do Tundra Esports. Jest to jedna z najszybciej rozwijających się organizacji e-sportowych na świecie, obierająca bardzo ekscytujący kierunek. Zbudował naprawdę dobrą reputację w oczach graczy, co bardzo mi się podoba.

Więcej treści e-sportowych na Gazeta.pl.

GTA6 miało mieć czterech bohaterów? Twórcy musieli się zatrzymać

Pozytywną opinię o nowym partnerze wyraził również właściciel i współzałożyciel Tundry, Maxim Denim.

To ważny second dla Tundry. Posiadanie kogoś takiego jak Virgil, który jest bardzo szanowany zarówno na boisku, jak i poza nim, jest niesamowity. Jego spostrzeżenia będą bezcenne dla naszych graczy, ale także dla tego, jak rozwijamy się jako organizacja. Wiele możemy się od niego nauczyć.

Rynek sportu elektronicznego wciąż się rozwija, a tego typu inwestycje jeszcze bardziej go spopularyzują. To dobra ścieżka obrana przez e-sport i prowadzi do naprawdę świetlanej przyszłości.

Pył2, CS:GOCounter Strike staje się nudny? Czas na zmianę mapy

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.