Koszmar legendy futbolu i jego żony

„Ostatni raz byłam w szpitalu, kiedy byłam w ciąży z Cree, ale tym razem było tak, ponieważ bicie serca dziecka nie zostało wykryte w badaniu USG w 12 tygodniu i musiałam przejść operację. Byliśmy bardzo podekscytowani i planowaliśmy miejsce dla nowego dziecka w naszej rodzinie, że po prostu nie mogliśmy się doczekać, aby podzielić się z Tobą tą wiadomością, ale czasami życie nie idzie zgodnie z planem. Mam tyle do powiedzenia, ale nie mogę znaleźć słów. zdewastowana i zepsuta… ale nie, może nie jestem wdzięczna za uściski, które otrzymałam od moich dzieci” – napisała Kate Ferdinand na swoim profilu na Instagramie. Żona byłego piłkarza dodała do posta zdjęcie ze szpitala.

Rio i Kate Ferdinand powitali swoje pierwsze wspólne dziecko na świecie w grudniu 2020 roku. Kobieta przeszła nagłe cięcie cesarskie, co skłoniło ją do myślenia o posiadaniu większej liczby potomków. Kate Ferdinand wychowuje także trójkę dzieci z poprzedniego małżeństwa z legendą futbolu. Teraz Kate Ferdinand ogłosiła swoją stratę on-line.

Artykuł jest kontynuowany pod filmem

Pod postem ukochanego byłego reprezentanta Anglii pojawiło się wiele komentarzy, w których fani pisali o swojej sympatii. „To boli, przesyłam dużo miłości i siły”, „Moje współczucie”, „Tak mi przykro” – piszą obserwatorzy Ferdynanda pod jej najnowszym wpisem.

***

– Najpierw piłkarz, potem celebryta – mówi o sobie. Nie „chodzi po ścianach”, nie zwraca na siebie uwagi mediów. Interesują go media, choć niekoniecznie w kontekście sportowym. Łukasz Kadziewicz wypytuje go o karierę piłkarską, a Jarosław Bieniuk odpowiada, co dał mu sport, co wziął i czy czuł się spełniony zawodowo. – W piłce nożnej pułap jest tak wysoki, że trudno powiedzieć – jestem zadowolony – przyznaje. Przyznaje, że na jego karierę duży wpływ miało jego życie prywatne. Pozytywne? Negatywne? Pokazuje też, czego brakowało jego pokoleniu, by sięgnąć po więcej w piłce nożnej i jakie może mieć to połączenie… z Unią Europejską.

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.