Krystyna Janda: wiek, teatr, biznes, kosmetyka

Krystyna Janda urodził się 19 grudnia 1952 w Starachowicach. O jej urodzinach krąży anegdota – dwa lata temu aktorka zamieściła na swoim Instagramie zdjęcia legitymacji studenckiej i dyplomu Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej. Pojawiają się na tych dokumentach dwie różne daty. Jak się okazało, rzeczywista information urodzenia to ta na dyplomie, czyli 19 grudnia, a nie ta na dowodzie osobistym – 18 grudnia 1952.

Kariera Krystyny ​​Janda ma wiele znaczących ról teatralnych, filmowych i telewizyjnych. Znamy ją z serialu „Czarne chmury” czy filmu „Człowiek z żelaza”.

Dziś nadal gra, śpiewa, reżyseruje, pisze pasjonujące felietony, wydaje albumy studyjne i książki. Jest bardzo aktywna kobieta zawodowo i nie zwalnia.

Jednak sztuka to nie całe jej życie. Jest bardzo popularna linia kosmetyków do pielęgnacji “Janda”które stworzyła z myślą o potrzebach dojrzałych kobiet. Niedawno wydała również nową markę.

Według danych cash.pl, firma kosmetyczna Janda w latach 2016-2018 „zarobiła czysto 1,5 mln zł, a sprzedała produkty za 42,4 mln zł”. Te kwoty robią wrażenie!

Krystyna Janda znana jest szerokiej publiczności od dawna. Często występuje w teatr i telewizja i trzeba przyznać, że – mimo upływu czasu – nadal wygląda idealnie. Aktorka doskonale wie, jak ważne jest dbanie o siebie, do czego zachęca także inne kobiety. Hasło jej marki zachęca nas do docenienia naturalnego piękna, które drzemie w nas, a które trzeba tylko obudzić i o nie zadbać.

Na aktualnych zdjęciach Krystyny ​​Janda ciężko o mocny makijaż. Aktorka tylko podkreśla swoją naturalną urodę, która naszym zdaniem osiąga doskonały efekt i zachwyca dojrzałą urodą.

Jako kobieta aktywna zawodowo Janda często udziela wywiadów i dzieli się swoimi spostrzeżeniami, a jej media społecznościowe często odwołują się do bieżących wydarzeń.

Prowadzenie teatru, występowanie na scenie, udział w produkcjach filmowych i telewizyjnych – Krystyna Janda znajduje na to wszystko czas, łączy różne działania, a przy tym nieustannie emanuje pozytywną energią. Imponujący jest nie tylko jej wygląd. Artystka jest jedną z tych osób, które z wiekiem rozkwitają i stają się nie tylko dojrzałe, świadome swoich mocnych stron, ale także prowadzą życie pełne wyzwań, pozostając w zgodzie ze sobą.

Krystyna Janda zawsze była zachwycona niespotykane piękno. Z jednej strony gładkie rysy, blond włosy i jasne oczy, tak charakterystyczne dla słowiańskiej urody. Z drugiej strony dość zdecydowany wyraz twarzy osoby, która doskonale wie, czego chce w życiu i realizuje ten plan.

Stare zdjęcia z kin i planów filmowych to zdecydowanie coś, do czego lubimy wracać. Pięknie pokazuje scena z programu telewizyjnego „Za szczęście” młody Janda jako dystyngowaną kobietę, która jak magnes przyciąga do siebie mężczyznę.

Krystyna Janda jest tutaj niezwykle charakterystyczna osoba i trudno pomylić to z kimkolwiek innym.

Czy znasz jakieś ciekawe fakty z życia Krystyny ​​Jandy, których my nie poznaliśmy?

Zobacz też:

Krystyna Janda apeluje o wsparcie finansowe

Krystyna Janda odebrała przerażający telefon. Ma dość

Krystyna Janda przyjęła czwartą dawkę szczepionki

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.