Kto wygra Ultralig? Najpierw wielki mecz o finał Sportu

AGO ROGUE, Zero Tenacity i Illuminar Gaming – te trzy drużyny staną na podium drugiego sezonu Ultraligi. Dodatkowo każdy z nich pojedzie na European Masters. Nadchodzące spotkania zadecydują nie tylko o tym, kto zajmie pierwsze miejsce na podium, ale także rozmieszczenie miejsc dla European Masters.

Obejrzyj wideo

F1 22 NA PS5. Nowi kierowcy, najnowszy utwór, duże zmiany w menu

Koniec wymarzonego biegu

Gents’s Gaming zdecydowanie zyskało w ostatnich tygodniach sympatię fanów polskiej League of Legends. Przez dużą część głównych rozgrywek drużyna pozostawała w cieniu znacznie potężniejszych wówczas rywali. Przełom w serii porażek nastąpił w siódmym tygodniu, kiedy zespół pokonał formację Komil & Buddies.

Zwycięstwo nie było niespodziewane, w końcu KnF nie reprezentowało wysokiego poziomu. Rozpoczęła jednak serię sześciu zwycięstw z rzędu, dzięki czemu Dentelmenom z dołu tabeli udało się trafić do jej domu, awansując do play-offów. Seria zwycięstw została okrzyknięta cudowną runą, a jego metą byli European Masters.

Gents’s Gaming spotkało się z Illuminar Gaming na decydującym spotkaniu. Drużyna nie była faworytem w oczach ekspertów, którzy w procesie pisania nawet pokonywali rywali jednostronnie. Oczekiwania się spełnią, ale GGM zdołało przedłużyć marzenie o zwycięstwie na jednej mapie.

– Po tym meczu nie spodziewałeś się niczego innego, jak zwycięstwa Illuminar Gaming – podsumowuje Mikoaj “Silvan” Sinacki, ekspert i komentator Polsat Video games – Historia Gents’s Gaming była piękna, ale szczerze martwiłbym się, gdyby wygrali.

A co z Legends of Runeterra? Riot ma przedstawić plany na przyszłość

Tylko dwa mecze do końca sezonu

Mecz z udziałem Dentelmena poprzedziła rywalizacja AGO ROGUE z Zero Tenacity. Była to gra liderów podstawowej konkurencji, która dzięki zajęciu wysokiego miejsca w tabeli wyników trafiła bezpośrednio do pfinau. Zwycięzcy, w tym przypadku gracze AGO, awansowali bezpośrednio do wielkiego finału, natomiast przegrani dostali kolejną szansę w drugim finale.

Illuminar Gaming będzie walczyć z Zero Tenacity. Spotkanie zadecyduje nie tylko o dalszej walce o tytuł mistrza Ultraligi, ale także o podziale miejsc dla European Masters. Zwycięzca trafi bezpośrednio na scenę główną, natomiast przegrany będzie musiał zmierzyć się z rywalami już na etapie wstępnym. Mecz pomiędzy formacjami zostanie rozegrany dzień przed finałem Ultraligi, we wtorek 16 sierpnia.

Po wygranej Gents’s Gaming martwiłbym się, ale tylko bardziej niż teraz. To, co pokazał Illuminar Gaming, pozostawia wiele do życzenia. Gdyby nie udało im się uratować czwartej mapy, splunęliby na brody za testowanie ograniczeń, które odłożyli na trzecią. Przegrali ją na własną prośbę, a kto wie, co by się stało, gdyby ta seria rzeczywiście dotarła do piątej mapy – krytykuje Mikoaj Sinacki, analizując dotychczasowe mecze Illuminar Gaming – To nie jest jednorazowa sytuacja, bo wcześniejsza gra była gorsza w mecz z Żelaznymi Wilkami. Wtedy mógł to być pistolet jako „początek play-offów, muszę się rozgrzać”. Jeśli w następnym meczu poluzuje się w ten sam sposób, IHG zostanie zjedzony przez Zero Tenacity.

Grand Theft Auto VGTA 6 otrzyma dodatki? Dodatkowa zawartość do gry jednoosobowej

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.